Třeťáci a čtvrťáci na dopravním hřišti

Třeťáci a čtvrťáci na dopravním hřištiTento týden navštívili žáci 3. a 4. třídy Dopravní hřiště v Hranicích, kde si teoreticky i prakticky vyzkoušeli svoje znalosti silničního provozu a dovednosti cyklisty.

Mgr. Martina Urbanová, 22. 9. 2017 Zobrazit více

Čtvrťáci se radovali z bohatého úlovku

Čtvrťáci se radovali z bohatého úlovkuV pátek 15. 9. 2017 jsme se ve výuce TV vydali na zdravotní vycházku na "Padělky ke křížku".

Mgr. Martina Urbanová, 16. 9. 2017 Zobrazit více

Plavecký výcvik 1. - 3. třídy

Plavecký výcvik 1. - 3. třídyTak jako každý rok, účastnili jsme se také letos plaveckého výcviku na Plovárně v Hranicích.

Mgr. Martina Urbanová, 27. 6. 2017 Zobrazit více

Sportovní den Bělotín

Sportovní den BělotínSportujeme v Bělotíně.

Mgr. Monika Plesníková, 23. 6. 2017 Zobrazit více

Bezpečné Hranice

preventivní program k "Ochraně obyvatel při mimořádných událostech"

Mgr. Marcela Dopitová, 23. 6. 2017 Zobrazit více

Sportovní kurz 9. třída

Sportovní kurz 9. třídaUžíváme si poslední dny ve škole.

Mgr. Monika Plesníková, 19. 6. 2017 Zobrazit více

Sportovní odpoledne ve školní družině

Sportovní odpoledne ve školní družiněDěti s rodiči se zúčastnili ve čtvrtek 8. 6. 2017 soutěžního odpoledne na školním hřišti uspořádaného školní družinou.

Sportovní odpoledne ve školní družině

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 jsme uspořádali pro všechny děti ze školní družiny sportovní odpoledne společně s rodiči. Soutěžilo se ve dvojicích (rodič-dítě) ve dvou věkových kategoriích. Na osmi stanovištích čekaly soutěžící zajímavé sportovní úkoly i řešení pohádkového kvízu. V přestávkách mezi soutěžemi si mohli všichni zastřílet ze zbraní na laserové střelnici nebo zastřílet z luku. Do soutěže se zapojilo 28 soutěžních dvojic. Hlavním sponzorem naší akce je MAS Hranicko v zastoupení paní Gaďurkové Hany, která se také se svými dětmi aktivně zapojila do soutěžních disciplín. Čtvrteční odpoledne se nám vydařilo, počasí nám přálo a odcházeli jsme domů nabití krásnými zážitky.

Fotky z této akce můžete shlédnout ve fotogalerii ŠD.

Za školní družinu vychovatelky Hajdová M., Vahalová A. a Rušarová M.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 6. 2017 Zobrazit méně

Čtvrťáci na výletě

V pátek jsme odjeli vlakem směr Rožnov pod Radhoštěm.

Mgr. Zora Křupalová, 6. 6. 2017 Zobrazit více

Školní exkurze 1. třídy

Školní exkurze 1. třídyDne 31. 5. 2017 se vydalo v 7.30 hod. 23 prvňáčků na cestu do Teplic nad Bečvou.

Mgr. Monika Plesníková, 4. 6. 2017 Zobrazit více

Exkurze 7. třídy