Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"

Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"Čtvrtá třída, ve spolupráci se školním parlamentem, připravila ve čtvrtek 1. 3. 2018 pro žáky naší školy soutěžní odpoledne ve hře "Člověče, nezlob se".

Realizační tým devíti dětí ze 4. třídy (Vendy, Nelča D., Nelča Š., Štěpánka, Lucka, Míša, Bája, Roman, Peťa a p. učitelka Martina) se sešel již ve středu po vyučování, aby se domluvil na společných pravidlech hry, průběhu celého odpoledne, diplomech, odměnách a rozdělil přihlášené žáky na jednotlivé herní skupiny.

Ve čtvrtek nás čekalo ještě dotvoření třídy, která se během chvilky proměnila v "hernu", příprava všech pomůcek ke hře a ve 13 h se mohlo začít hrát.

Celkem bylo přihlášených 24 žáků naší školy (od 1. do 6. třídy). Základní hra se hrála v šesti skupinách. Z každé skupiny pak výherce postoupil do semifinále a ostatní hráči byli odměněni diplomem za účast ve hře a lízátkem.

Semifinále se následně zúčastnilo 6 postupujících hráčů, kteří hráli hru ve dvou. Vítěz postoupil do finále a s druhým hráčem jsme se rozloučili diplomem za účast v semifinále a kinder vajíčkem.

Finále bylo napínavé a všichni 3 hráči hráli opravdu výborně. Nejvíce štěstí ve hře však měla Bohdanka Brodíková (5. třída), která se umístila na 1. místě, 2. místo obsadil Patrik Weber (2. třída) a krásné 3. místo vybojoval Jáchym Dohnal (1. třída) - všichni si vysloužili čokoládu.

Atmosféra ve třídě byla opravdu herní a místy velmi napínavá, občas ukápla slzička, často se ozývaly výkřiky štěstí či zoufalství, někteří přivolávali šestku různými rituály:-), jiní měli po dlouhé hře chuť toho nechat, protože u dvou skupin neznalo vyhazování konce...ale nakonec všichni vytrvali a věřím, že si odnesli nejen diplom a odměnu, ale také příjemný pocit z prožitého odpoledne u deskových her.

Všem účastníkům moc děkujeme za účast a skvěle odehrané hry.

Díky patří také čtvrťákům, kteří celý turnaj realizovali.

Několik fotografií z celého odpoledne je k nahlédnutí ZDE.

Mgr. Martina Urbanová, 1. 3. 2018 Zobrazit méně

Gratulace !!!

Gratulace našim žákům za vzornou reprezentaci školy

Mgr. Eva Lišková, 1. 3. 2018 Zobrazit více

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V pátek 9. 2. 2018 proběhlo v Přerově okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Mgr. Monika Plesníková, 22. 2. 2018 Zobrazit více

"Kuba - dvě tváře svobody"

"Kuba - dvě tváře svobody"vzdělávací zeměpisný pořad

Mgr. Martina Vašinková, 19. 2. 2018 Zobrazit více

OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL- únor 2018

OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL- únor 2018Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol 22.02.2018

Správce Webu, 19. 2. 2018 Zobrazit více

Jarní prázdniny

Provoz ZŠ v době jarních prázdnin 2018

Správce Webu, 7. 2. 2018 Zobrazit více

LVK pro 1. stupeň

LVK pro 1. stupeňHarmonogram odjezdů a příjezdů a organizace kurzu.

Správce Webu, 5. 2. 2018 Zobrazit více

Divadlo - Klapzubova jedenáctka

6. a 7. třída se vydala za kulturou

Mgr. Monika Plesníková, 31. 1. 2018 Zobrazit více

Preventivní programy na naší škole

Besedy s lektorem o prevenci rizikového chování

Mgr. Marcela Dopitová, 29. 1. 2018 Zobrazit více

OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL 25.leden 2018

OVOCE A MLÉKO DO ŠKOL 25.leden 2018Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol je čtvrtek 25.01.2018.

Následující termín dodání projektu Mléko do škol 25.01.2018

Správce Webu, 23. 1. 2018 Zobrazit více