Hledáme své kořeny - Bělotín, Hranice

Hledáme své kořeny - Bělotín, HraniceVe dnech 8. – 10. 3. 2018 proběhla další část Česko-polského projektu „Hledáme své kořeny přírodní i kulturní“.

Mgr. Monika Plesníková, 14. 3. 2018 Zobrazit více

VELIKONOČNÍ DÍLNY V ŠD

VELIKONOČNÍ DÍLNY V ŠDZveme rodiče, prarodiče a děti navštěvující ŠD v pondělí 19. března 2018 na velikonoční dílny.

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 3. 2018 Zobrazit více

Divadelní představení - Kolíbá se velryba

Divadelní představení - Kolíbá se velrybaVe středu 7. března se 1. a 2. třída jela podívat do divadla v Novém Jičíně na představení Kolíbá se velryba

Mgr. Monika Plesníková, 10. 3. 2018 Zobrazit více

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚV pátek 2. března 2018 se uskutečnil ve školní družině karneval pro děti navštěvující ŠD.

Dětský karneval ve školní družině

V pátek dne 2. března 2018 jsme pro děti navštěvující školní družinu uspořádaly ve 2. oddělení ŠD dětský karneval. Děti jsme uvítaly v klaunských kostýmech a navzájem jsme všichni své masky předvedli při písničce „Jede, jede mašinka“. Účast byla veliká, děti měly krásné a originální masky. Pro děti byly připraveny různé hry – skoky v pytlích, chůze na chůdách, podlézání tyčky, hod kroužků na tyč, nabírání a přenášení molitanových kousků přes překážkovou dráhu a rychlá chůze se lžící a míčkem. Mezi jednotlivými disciplínami děti tančily na předem připravené písničky a bylo pro ně připraveno i malé občerstvení. Přišlo se na nás podívat i vedení školy – pan ředitel s paní zástupkyní, vyzkoušeli si společně s námi zazávodit v disciplíně: hod kroužků na tyč. Vrcholem celého karnevalu bylo vyhlášení tří vítězů o nejoriginálnější a nejhezčí masku. Z prvního oddělení se stal vítězem Jáchym Dohnal, který byl převlečen za Dartha Vadera ze Star Wars. Z druhého oddělení se stala vítězkou Simonka Klóselová, která byla převlečena za čarodějnici a ze třetího oddělení se stala vítězkou Lucie Jemelková, která byla převlečena za Benátského šaška. Tito výherci dostali za své masky diplom a taštičku s odměnami. Všem dětem se karneval moc líbil a už se těšíme na další v příštím roce. Na fotky z karnevalu se můžete podívat ve fotogalerii ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová

Vedoucí vychovatelka

Mgr. Adéla Vahalová, 6. 3. 2018 Zobrazit méně

Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"

Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"Čtvrtá třída, ve spolupráci se školním parlamentem, připravila ve čtvrtek 1. 3. 2018 pro žáky naší školy soutěžní odpoledne ve hře "Člověče, nezlob se".

Mgr. Martina Urbanová, 1. 3. 2018 Zobrazit více

Gratulace !!!

Gratulace našim žákům za vzornou reprezentaci školy

Mgr. Eva Lišková, 1. 3. 2018 Zobrazit více

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V pátek 9. 2. 2018 proběhlo v Přerově okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Mgr. Monika Plesníková, 22. 2. 2018 Zobrazit více

"Kuba - dvě tváře svobody"

"Kuba - dvě tváře svobody"vzdělávací zeměpisný pořad

Mgr. Martina Vašinková, 19. 2. 2018 Zobrazit více