Hledáme své kořeny - Bělotín, Hranice

Hledáme své kořeny - Bělotín, HraniceVe dnech 8. – 10. 3. 2018 proběhla další část Česko-polského projektu „Hledáme své kořeny přírodní i kulturní“.

Mgr. Monika Plesníková, 14. 3. 2018 Zobrazit více

VELIKONOČNÍ DÍLNY V ŠD

VELIKONOČNÍ DÍLNY V ŠDZveme rodiče, prarodiče a děti navštěvující ŠD v pondělí 19. března 2018 na velikonoční dílny.

Pozvánka na VELIKONOČNÍ DÍLNY

Vážení rodiče i prarodiče,

srdečně vás zveme na VELIKONOČNÍ DÍLNY, které se uskuteční v pondělí 19. 3. 2018 v prostorách školní jídelny od 14:30 hodin.

Společně s dětmi si můžete vyrobit kuřátka se slepičkou z barevných proužků, velikonočního zajíčka z tvrdého papíru s barevnými jarními vzory, jarního skřítka či košíček z pěnové gumy. Nebude chybět i zdobení vajíček různými motivy a technikami a také pískování obrázků s velikonoční tematikou. Pro všechny bude připraveno i občerstvení. Prosíme vás o posílání vyfouknutých vajíček do pondělí, abyste si mohli vajíčka na dílnách nazdobit. Přijďte a společně budeme nejen vyrábět, ale i vítat svátky jara. Moc se na vás těšíme.

Vychovatelky a děti ze ŠD

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 3. 2018 Zobrazit méně

Divadelní představení - Kolíbá se velryba

Divadelní představení - Kolíbá se velrybaVe středu 7. března se 1. a 2. třída jela podívat do divadla v Novém Jičíně na představení Kolíbá se velryba

Mgr. Monika Plesníková, 10. 3. 2018 Zobrazit více

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚV pátek 2. března 2018 se uskutečnil ve školní družině karneval pro děti navštěvující ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová, 6. 3. 2018 Zobrazit více

Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"

Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se"Čtvrtá třída, ve spolupráci se školním parlamentem, připravila ve čtvrtek 1. 3. 2018 pro žáky naší školy soutěžní odpoledne ve hře "Člověče, nezlob se".

Mgr. Martina Urbanová, 1. 3. 2018 Zobrazit více

Gratulace !!!

Gratulace našim žákům za vzornou reprezentaci školy

Mgr. Eva Lišková, 1. 3. 2018 Zobrazit více

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V pátek 9. 2. 2018 proběhlo v Přerově okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Mgr. Monika Plesníková, 22. 2. 2018 Zobrazit více

"Kuba - dvě tváře svobody"

"Kuba - dvě tváře svobody"vzdělávací zeměpisný pořad

Mgr. Martina Vašinková, 19. 2. 2018 Zobrazit více