Den s němčinou 21.11.2018 - Zlín

Den s němčinou 21.11.2018 - ZlínDen s němčinou 21.11.2018 - Zlín

Den s němčinou.

Ve středu 21.11.2018 se vydalo 22 žáků ze sedmého a devátého ročníku do Zlína. V rockovém klubu – Masters of Rock pořádal Goethe Institut hudební workshop a hlavně koncert německého rappera Uwe Kaa. Uwe je zpěvák, textař a písničkář, nebo od každého trochu... Již 20 let se německý hudebník Uwe Kaa zabývá hudbou a pokaždé dokáže znovu nadchnout inteligentními texty a dobrou hudbou, která potěší vaši hlavu, duši i tělo.

Koncert se většině žáků moc líbil, uvádím jejich reakce: "super zábava", dobře se tančilo, koncert by mohl být delší. A Uwe také vzkázal svým posluchačům: " hudba je dorozumívací prostředek pro všechny!". Na přání konkrétního žáka mám uvést, že Stepfan je nejlepší! (pozn. Stephan byl mistrem zvuku a DJ na koncertě)

Akce byla zdarma včetně dopravy a za to pořadatelům děkujeme. Goethe Institut v ČR organizuje:

kulturní akce vztahující se k Německu

kurzy němčiny a zkoušky z němčiny, články a zajímavosti z německy hovořícího prostředí a online testy pro studenty.

programy pro další vzdělávání učitelů němčiny

Doporučuji navštívit stránku https://www.goethe.de/ins/cz/cs/index.html

Bc. Radka Březíková, 26. 11. 2018 Zobrazit méně

Plazi jak je neznáte

Plazi jak je neznáteVe středu 21. 11. 2018 na naši školu zavítal chovatel plazů p. Valko, aby naše žáčky z 1., 2. a 3. třídy, seznámil se zajímavostmi o hadech, ještěrkách a želvách.

Mgr. Martina Urbanová, 21. 11. 2018 Zobrazit více

Taneční večírek

Taneční večírekZávěrečné taneční žáků 8. a 9. třídy

Mgr. Martina Vašinková, 19. 11. 2018 Zobrazit více

Projektový den ve školní družině

Projektový den ve školní družiněVe středu dne 14. 11. 2018 proběhlo ve školní družině zábavné odpoledne plné her pro děti ŠD a jejich rodiče či prarodiče.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2018 Zobrazit více

Tanec pralesa třetí a čtvrtá třída

Tanec pralesa třetí a čtvrtá třídaBalet 3.a 4. třída

Jitka Blaťáková, 15. 11. 2018 Zobrazit více

ČEPS cup - florbalový Pohár základních škol

ČEPS cup - florbalový Pohár základních školDívky si zajistily postup do KRAJSKÉHO FINÁLE v Olomouci

Mgr. Olga Poláčková, 12. 11. 2018 Zobrazit více

Spaní ve škole - akce ŠD

Spaní ve škole - akce ŠDZe čtvrtku 1. 11. na pátek 2. 11.2018 jsme poprvé v ŠD uspořádali "Halloweensko-dušičkové" spaní ve škole.

Mgr. Adéla Vahalová, 8. 11. 2018 Zobrazit více

Kavárnička s Mgr. Karlem Opravilem

Kavárnička s Mgr. Karlem OpravilemKavárnička s Mgr. Karlem Opravilem

Bc. Radka Březíková, 5. 11. 2018 Zobrazit více