Nj písně z workshopu ve Zlíně

Nj písně z workshopu ve ZlíněNj písně z workshopu ve Zlíně

Bc. Radka Březíková, 18. 12. 2018 Zobrazit více

Vánoční keramika na zámku

Vánoční keramika na zámkuVánoční keramika na zámku

Bc. Radka Březíková, 18. 12. 2018 Zobrazit více

VÁNOČNÍ DÍLNY V ŠD

VÁNOČNÍ DÍLNY V ŠDVe středu dne 12. 12. 2018 proběhly ve školní jídelně tradiční vánoční dílny pro děti ze ŠD a jejich rodiče či prarodiče.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 12. 2018 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“

PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“

Bc. Radka Březíková, 17. 12. 2018 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Bc. Radka Březíková, 17. 12. 2018 Zobrazit více

Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.

Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.

Bc. Radka Březíková, 10. 12. 2018 Zobrazit více

Mikulášská exkurze

Mikulášská exkurzeŽáci 2. a 4. třídy navštívili Ovocentrum ve Valašském Meziříčí.

Mgr. Zora Křupalová, 6. 12. 2018 Zobrazit více

Mikuláš

MikulášMikuláš se svou družinou ve škole

Tak jako každý rok o tomto čase i letos do naší školy zavítal Mikuláš se svou družinou - anděly a čerty. Výčet hříchů, který Mikuláš v každé třídě 1. stupně přednesl, málokteré dítě nechával v klidu, protože většina z nich si byla vědoma svých byť jen malých prohřešků. Andělé rozdávali hodným dětem a dětem, které slíbily, že se polepší, malé dárečky ve formě balíčků se sladkostmi a ovocem a čerti zase svým chováním dávali najevo, že pokud děti nebudou poslouchat své rodiče a učitele ve škole, že si je odnesou do "pekla". I učitelský sbor a ostatní zaměstnanci školy rádi viděli Mikuláše s anděly a čerty, protože aspoň na okamžik se mohli ve vzpomínkách vrátit do svého dětství.

Mgr. Martina Vašinková

Odkaz na fotogalerii

Mgr. Martina Vašinková, 5. 12. 2018 Zobrazit méně

Výstava betlémů v M+M galerii, Hranice

Výstava betlémů v M+M galerii, HraniceVe středu dne 28. 11. 2018 jsme se s dětmi ze ŠD vydali na výstavu betlémů do M+M galerie v Hranicích na Moravě.

Mgr. Adéla Vahalová, 5. 12. 2018 Zobrazit více

Bobřík informatiky

Výsledky soutěže v rámci školy

Mgr. Martina Vašinková, 26. 11. 2018 Zobrazit více