Kavárnička „Hejného matematika“

Kavárnička „Hejného matematika“Kavárnička pro rodiče na téma „Hejného matematika“

Mgr. Radka Březíková, 12. 2. 2019 Zobrazit více

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském fináleDívky ze 4. a 5. třídy získaly 2. místo v krajském finále ČEPS cupu

Mgr. Olga Poláčková, 6. 2. 2019 Zobrazit více

Beseda s myslivcem v ŠD

Beseda s myslivcem v ŠDVe středu dne 30. 1. 2019 nás ve školní družině navštívil pan myslivec.

Mgr. Adéla Vahalová, 6. 2. 2019 Zobrazit více

Vycházka ke krmelci - 1. třída

Vycházka ke krmelci - 1. třídaV úterý 5. 2. 2019 jsme využili krásného zimního počasí, a vydali jsme se na vycházku ke krmelci.

Mgr. Martina Urbanová, 5. 2. 2019 Zobrazit více

Vločkový ateliér. 29.1.2019, 6.tř.

V úterý 29.1. se pokusili žáci 6. ročníku (během hodiny výtvarné výchovy) ozdobit svými sochami náš hustopečský parčík. Vznikly zde sněhové sochy sovy, slepice, motorkáře, dítěte na skluzavce a „toalety“...

Dalo by se říci, že se někteří naši žáci nechali inspirovat výtvarníky jako: M. Velčovský či B. Šípek.

Pokud nikdo sochy záměrně nezničil, zkuste je v parku najít také vy!

Mgr. Radka Březíková, 30. 1. 2019 Zobrazit méně

Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.

Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.

Mgr. Radka Březíková, 25. 1. 2019 Zobrazit více

Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazyVýtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Mgr. Radka Březíková, 7. 1. 2019 Zobrazit více

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLE

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLEVÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLE

Mgr. Radka Březíková, 21. 12. 2018 Zobrazit více

Hustopeče mají talent !!!

Hustopeče mají talent !!!soutěž v hledání talentu pro 1. a 2. stupeň

Mgr. Marcela Dopitová, 20. 12. 2018 Zobrazit více

Nj písně z workshopu ve Zlíně

Nj písně z workshopu ve ZlíněNj písně z workshopu ve Zlíně