Sběr papíru 4. - 8. 3.

Mgr. Radka Březíková, 27. 2. 2019 Zobrazit více

Zimní radovánky na Pustevnách

Zimní radovánky na PustevnáchVe středu 13. 2. 2019 se žáci první, druhé a čtvrté třídy vydali za sněhem na Pustevny.

Mgr. Martina Urbanová, 13. 2. 2019 Zobrazit více

Dětský muzikál "Tři bratři"

Dětský muzikál "Tři bratři"V úterý 12. 2. 2019 se děti z první, druhé a čtvrté třídy vypravily do Valašského Meziříčí, aby zhlédli dětský muzikál "Tři bratři".

Mgr. Martina Urbanová, 13. 2. 2019 Zobrazit více

Kavárnička „Hejného matematika“

Kavárnička „Hejného matematika“Kavárnička pro rodiče na téma „Hejného matematika“

Mgr. Radka Březíková, 12. 2. 2019 Zobrazit více

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském fináleDívky ze 4. a 5. třídy získaly 2. místo v krajském finále ČEPS cupu

Dne 5. února jelo 8 dívek ze 4. a 5. tř. obhájit vítězství z okresního kola v Lipníku. Děvčata se utkala se třemi týmy, kdy se jim podařilo jednou zvítězit nad týmem ZŠ Nezamyslice 5:3, jednou remizovat se ZŠ Údolí Desné 2:2 a jednou podlehnout týmu ZŠ Lutín.

Dívky si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a týmovou hru a za příkladnou reprezentaci školy. Nejlepší hráčku turnaje byla vyhlášena naše žákyně Barbora Dohnalová, které také gratulujeme.

Sestava: Markéta Vahalová, Pavlína Machancová, Karolína Juráňová, Lucie Kupková, Barbora Dohnalová, Ludmila Krčmářová, Štěpánka Horáková, Eliška Huňatová.

Mgr. Olga Poláčková, 6. 2. 2019 Zobrazit méně

Beseda s myslivcem v ŠD

Beseda s myslivcem v ŠDVe středu dne 30. 1. 2019 nás ve školní družině navštívil pan myslivec.

Mgr. Adéla Vahalová, 6. 2. 2019 Zobrazit více

Vycházka ke krmelci - 1. třída

Vycházka ke krmelci - 1. třídaV úterý 5. 2. 2019 jsme využili krásného zimního počasí, a vydali jsme se na vycházku ke krmelci.

Mgr. Martina Urbanová, 5. 2. 2019 Zobrazit více

Vločkový ateliér. 29.1.2019, 6.tř.

Mgr. Radka Březíková, 30. 1. 2019 Zobrazit více

Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.

Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.Exkurze na SPŠ Hranice, 8.tř.

Mgr. Radka Březíková, 25. 1. 2019 Zobrazit více

Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazyVýtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Mgr. Radka Březíková, 7. 1. 2019 Zobrazit více