Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"Naše škola se zúčastnila základního kola soutěže POOD. V této soutěži malují děti obrázky s hasičskou tématikou.

Mgr. Adéla Vahalová, 20. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den třetí

Běžkařský výlet na horu Praděd, chatu Švýcárnu a jízda v přeplněném autobusu-

Správce Webu, 15. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhý

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhýPo probdělé noci náročný den na svahu i na chatě.

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.Jak jsme vyjeli do Karlova na lyže a a co nás všechno překvapilo nejen po cestě, ale i na svahu

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit více

Předškoláci ve škole

Návštěva dětí z MŠ

Mgr. Olga Poláčková, 11. 3. 2019 Zobrazit více

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDVe středu dne 6. března 2019 jsme uspořádali pro děti navštěvující ŠD karneval.

Karneval dětí v ŠD

Ve středu dne 6. března 2019 jsme pro děti navštěvující školní družinu uspořádali ve 2. oddělení ŠD dětský karneval. Účast byla veliká, děti jsme uvítali v kostýmech a navzájem jsme si všichni své masky představili. Následně jsme prošli celé horní patro naší školy jako mašinka při písničce „Jede, jede mašinka“. Pro děti byly připraveny různé herní disciplíny – židličky, „štronzo“, nabírání PET vršků kolíčky, skládání špejlí - ve formě sirek - do krabiček, skoky a běh v kruzích, namotávání bonbónů na nit, tanec s balónky a s mrkvičkami ve dvojicích, běh ve dvojicích – trakaře a rychlá chůze s tenisovým míčkem na tenisové raketě. Mezi jednotlivými disciplínami děti tančily na předem připravené písničky a bylo pro ně připraveno i malé občerstvení. Vrcholem celého karnevalu bylo vyhlášení dvou vítězů o nejoriginálnější a nejhezčí kostým z každého oddělení. Z prvního oddělení se stala vítězem Monika Buchalová, která byla převlečena za dýni. Z druhého oddělení se stal vítězem Vašek Čtvrtek, který byl převlečen za piráta. Tito výherci dostali za svůj kostým diplom a taštičku s odměnami. Všem dětem se karneval moc líbil a už se těšíme na další v příštím roce.

Foto z akce můžete zhlédnout ve fotogalerii ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová

Vedoucí vychovatelka

Mgr. Adéla Vahalová, 11. 3. 2019 Zobrazit méně

Robotování na II. st.

Robotování na II. st.Robotování na II. st.

Mgr. Radka Březíková, 6. 3. 2019 Zobrazit více

Buď HIV negativní!

Buď HIV negativní!Preventivní program zaměřený na rizikové chování v oblasti sexuální prevence

Mgr. Marcela Dopitová, 4. 3. 2019 Zobrazit více

Veselé zoubky - 1. třída

Veselé zoubky - 1. třídaV pátek 1. 3. 2019 do první třídy zavítaly paní Eva a paní Renata s besedou o zoubcích.

Mgr. Martina Urbanová, 2. 3. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru 4. - 8. 3.