Hranické robotování

Hranické robotování 20.3.2019

Mgr. Radka Březíková, 26. 3. 2019 Zobrazit více

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"Naše škola se zúčastnila základního kola soutěže POOD. V této soutěži malují děti obrázky s hasičskou tématikou.

Mgr. Adéla Vahalová, 20. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den třetí

Běžkařský výlet na horu Praděd, chatu Švýcárnu a jízda v přeplněném autobusu-

Správce Webu, 15. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhý

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhýPo probdělé noci náročný den na svahu i na chatě.

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.Jak jsme vyjeli do Karlova na lyže a a co nás všechno překvapilo nejen po cestě, ale i na svahu

První den lyžařského výcviku- snowboardisté

Dnes, 11.3.2019 v 7:15 jsme se všichni sešli před školou, abychom zahájili letošní LVK. Poté proběhlo velké uskladňování všech potřebných věcí do autobusu. Postupně jsme si každý našel své mítečko na sezení a vyrazili na dvouhodinovou cestu. Během cesty jsme narazili na vesnici s úsměvným názvem “Vajglov “.

Po dvouhodinové cestě jsme konečně dojeli na místo určení. Nanosili jsme věci do penzionu a ubytovali se. Poté nás čekal oběd a chystání na brázdění sjezdovek.

My, jakožto nejméně početná skupina (pouze šest členů) pod vedením instruktorky Kláry, jsme byli velice unavení po dvou neúspěšných sjezdech a výjezdech jedné ze sjezdovek, ale to předbíhám. Na kopci jsme si nejdříve udělali instruktáž a začali se pomalu seznamovat s novým svahem. Na začátku sice bylo pár pádů, ale po zjištění, že tato sjezdovka pro nás není vhodná, jsme se přesunuli na vedlejší sjezdovku “Myšák“, kde nám čas strávený na prknech docela rychle utekl a během chvilky nás už čekal oběd.

Pomklová Quineta

První den lyžařského výcviku-lyžaři I

Po hodinové přestávce po obědu jsme se oblékli do vhodného oblečení na lyže. Dále nám byly sděleny instrukce a mohli jsme vyrazit lyžovat. Ze začátku dost sněžilo ale po chvilce se vyjasnilo takže se skvěle lyžovalo. Nejprve jsme se učili jak stavit lyže na hranu do zatáček. Poté následovala jízda po teréní nerovnosti. Na konci jsme si zalyžovali klasickým způsobem. To nám zabralo nejspíš čtvrt hodiny. Ale to už se lanovka zastavila, což pro dnešek znamenalo konec lyžování. Sice nám dnešní lyžování rychle uběhlo, ale užili jsme si to. Odstrojili jsme se a šli do svých pokojů. Po dvouhodinové přestávce jsme se vydali dolů na večeři. Na večeři jsme měli výborné rizoto. Jakmile jsme dojedli, byla další hodinová pauza. Pak jsme se vydali do odpočinkové místnosti, kde jsme měli přednášku o bezpečnosti na horách chování na svahu.

Jakeš Tomáš, Kovalová Nela

První den - lyžaři II

Jednoho krásného studeného zimního dne se pan ředitel rozhodl, že uspořádá lyžařský výcvik, na kterém budeme 5 dní. Naše cesta začala v pondělí v 8:00, když jsme nastoupili do autobusu Zdeněk Svoboda. Cesta trvala 2 hodiny a pak  jsme přišli na penzion Roháč. Následně jsme se ubytovali a poobědvali. Po obědě jsme se vydali na svah, kde jsme se rozdělili na tři skupiny-snowboardy, začátečníci a pokročilí. Jak jsme byli rozděleni do skupinek, šli jsme lyžovat. Byli sice i pády , ale jakmile vstoupíte na lyže, jste lyžař a tak jsme se nevzdávali. Jen jsme se nadáli a hned jsme měli večeři. Na večeři jsme měli rizoto… mňaaaaam. Po večeři jsme se odebrali do společenské místnosti, kde jsme měli poučnou a zajímavou přednášku o bezpečnosti na lyžích. Poté co přednáška skončila,   jsme šli do svých pokojů a za nedlouho jsme měli večerku.

Lubica Capáková a Anna Vahalová

první družstvo lyžařů

více fotografií naleznete zde.

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit méně

Předškoláci ve škole

Návštěva dětí z MŠ

Mgr. Olga Poláčková, 11. 3. 2019 Zobrazit více

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDVe středu dne 6. března 2019 jsme uspořádali pro děti navštěvující ŠD karneval.

Mgr. Adéla Vahalová, 11. 3. 2019 Zobrazit více

Robotování na II. st.

Robotování na II. st.Robotování na II. st.

Mgr. Radka Březíková, 6. 3. 2019 Zobrazit více

Buď HIV negativní!

Buď HIV negativní!Preventivní program zaměřený na rizikové chování v oblasti sexuální prevence

Mgr. Marcela Dopitová, 4. 3. 2019 Zobrazit více

Veselé zoubky - 1. třída

Veselé zoubky - 1. třídaV pátek 1. 3. 2019 do první třídy zavítaly paní Eva a paní Renata s besedou o zoubcích.

Mgr. Martina Urbanová, 2. 3. 2019 Zobrazit více