Den s knihou

Den s knihouJiž tradičně proběhl na 1. stupni projekt Den s knihou.

Mgr. Zora Křupalová, 25. 4. 2019 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan1. místo v okrese

Mgr. Martina Vašinková, 24. 4. 2019 Zobrazit více

Postup do okresního kola ve vybíjené

Postup do okresního kola ve vybíjenéŽáci 4. a 5. třídy vyhráli 2. místo

Mgr. Olga Poláčková, 23. 4. 2019 Zobrazit více

Tvoření z přírodnin

Tvoření z přírodninVýtvarný kroužek v parku

Mgr. Olga Poláčková, 19. 4. 2019 Zobrazit více

Exkurze do svíčkárny Unipar

Exkurze do svíčkárny UniparVe středu dne 27. 3. 2019 jsme navštívili svíčkárnu Unipar v Rožnově pod Radhoštěm.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 4. 2019 Zobrazit více

Velikonoční dílny v ŠD

Velikonoční dílny v ŠDVe středu dne 10. dubna proběhly ve školní jídelně velikonoční dílny ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 4. 2019 Zobrazit více

Zápis do první třídy

Zápis do první třídyZápis do první třídy

Mgr. Radka Březíková, 8. 4. 2019 Zobrazit více

Naše začátky s volejbalem

Naše začátky s volejbalemPrvní volejbalová soutěž našich žáků v hale SK Přerov!

Jak to všechno začalo?

Už od začátku roku byli naši žáci nadšeni skvěle vybavenou sportovní halou. Během září jsme začali zkoušet nové sporty jako ping-pong, badminton nebo třeba volejbal, pro něž nebyla stará tělocvična zrovna ideální. Dívky 8. a 9. třídy se pro volejbal nadchly a začaly pravidelně trénovat. Zanedlouho se přidali i jejich vrstevníci hoši - což jim poskytlo možnost se ve hře zdokonalovat.

A tak jsme se rozhodli své dosavadní zkušenosti porovnat s téměř profesionálními hráči z Přerova. Nečekali jsme sice vítězství, ale šli jsme do soutěže s nadšením a cílem uhrát alespoň nějaké body proti žákům, kteří se volejbalu věnují každý den již třetím rokem. Mám velkou radost, že nás Přerováci přijali jako rovnocenné partnery, což nakonec dokazuje i výsledek hochů, kterým vítězství uniklo jen o kousíček. A tak jsme přivezli do Hustopečí nejen stříbrný pohár, ale i cennou zkušenost do příští sezóny.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 4. 2019 Zobrazit méně

Pythagoriáda