Zápis do první třídy

Zápis do první třídyZápis do první třídy

Mgr. Radka Březíková, 8. 4. 2019 Zobrazit více

Naše začátky s volejbalem

Naše začátky s volejbalemPrvní volejbalová soutěž našich žáků v hale SK Přerov!

Jak to všechno začalo?

Už od začátku roku byli naši žáci nadšeni skvěle vybavenou sportovní halou. Během září jsme začali zkoušet nové sporty jako ping-pong, badminton nebo třeba volejbal, pro něž nebyla stará tělocvična zrovna ideální. Dívky 8. a 9. třídy se pro volejbal nadchly a začaly pravidelně trénovat. Zanedlouho se přidali i jejich vrstevníci hoši - což jim poskytlo možnost se ve hře zdokonalovat.

A tak jsme se rozhodli své dosavadní zkušenosti porovnat s téměř profesionálními hráči z Přerova. Nečekali jsme sice vítězství, ale šli jsme do soutěže s nadšením a cílem uhrát alespoň nějaké body proti žákům, kteří se volejbalu věnují každý den již třetím rokem. Mám velkou radost, že nás Přerováci přijali jako rovnocenné partnery, což nakonec dokazuje i výsledek hochů, kterým vítězství uniklo jen o kousíček. A tak jsme přivezli do Hustopečí nejen stříbrný pohár, ale i cennou zkušenost do příští sezóny.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 4. 2019 Zobrazit méně

Pythagoriáda

Školní kolo matematické soutěže

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 4. 2019 Zobrazit více

Výborné 4. místo v konverzační soutěži jazyka anglického

Mgr. Radka Březíková, 2. 4. 2019 Zobrazit více

Matematický klokan 2019

Matematický klokan 2019Výsledky soutěže v rámci školy

Mgr. Martina Vašinková, 27. 3. 2019 Zobrazit více

Prevence na ZŠ Hustopeče 2018/2019

Co se děje nového v oblasti preventivních aktivit pro naše žáky?

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 3. 2019 Zobrazit více

POHÁDKY OVČÍ BABIČKY

POHÁDKY OVČÍ BABIČKYŽáci 1. a 2. třídy byli v divadle v Novém Jičíně.

Mgr. Zora Křupalová, 26. 3. 2019 Zobrazit více

Hranické robotování

Hranické robotování 20.3.2019

Mgr. Radka Březíková, 26. 3. 2019 Zobrazit více

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"Naše škola se zúčastnila základního kola soutěže POOD. V této soutěži malují děti obrázky s hasičskou tématikou.

Mgr. Adéla Vahalová, 20. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den třetí

Běžkařský výlet na horu Praděd, chatu Švýcárnu a jízda v přeplněném autobusu-

Správce Webu, 15. 3. 2019 Zobrazit více