Průkaz cyklisty

Průkaz cyklistyDopravní výchova v praxi

Mgr. Olga Poláčková, 11. 5. 2019 Zobrazit více

Den ZeměDen Země

Mgr. Radka Březíková, 6. 5. 2019 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 6. 5. 2019 Zobrazit více

Finálové kolo „Naší přírodou“

Mgr. Radka Březíková, 30. 4. 2019 Zobrazit více

Den s knihou

Den s knihouJiž tradičně proběhl na 1. stupni projekt Den s knihou.

Mgr. Zora Křupalová, 25. 4. 2019 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan1. místo v okrese

Mgr. Martina Vašinková, 24. 4. 2019 Zobrazit více

Postup do okresního kola ve vybíjené

Postup do okresního kola ve vybíjenéŽáci 4. a 5. třídy vyhráli 2. místo

Dne 23. dubna 2019 se na hřišti ZŠ a MŠ Struhlovsko konalo okrskové kolo soutěže ve vybíjené. Naši školu reprezentovalo 1 družstvo žáků 4. a 5. třídy. Žáci odehráli 4 zápasy, kdy v základní skupině porazili ZŠ a MŠ Potštát 14:1, prohráli se ZŠ Všechovice 9:10. Ve finále porazili ZŠ Drahotuše 11:10 a podlehli ZŠ 1. máje 9:13. Tímto vybojovali celkově skvělé 2. místo a postupují do okresního kola v Přerově.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali Filip Vinklárek, Kryštof Šidlík, Vojta Vagač, Barbora Dohnalová, Ludmila Krčmářová, Jirka Cichra, Lukáš Cichra, Filip McMunn, Roman Pospíšil, Marek Musial.

Mgr. Olga Poláčková, 23. 4. 2019 Zobrazit méně

Tvoření z přírodnin

Tvoření z přírodninVýtvarný kroužek v parku

Mgr. Olga Poláčková, 19. 4. 2019 Zobrazit více

Exkurze do svíčkárny Unipar

Exkurze do svíčkárny UniparVe středu dne 27. 3. 2019 jsme navštívili svíčkárnu Unipar v Rožnově pod Radhoštěm.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 4. 2019 Zobrazit více

Velikonoční dílny v ŠD

Velikonoční dílny v ŠDVe středu dne 10. dubna proběhly ve školní jídelně velikonoční dílny ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 4. 2019 Zobrazit více