Den matek - besídka 3. třídy

Den matek - besídka 3. třídyDen matek - besídka 3. třídy

Mgr. Radka Březíková, 24. 5. 2019 Zobrazit více

Dobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka hračekDobrovolná sbírka hraček

Mgr. Radka Březíková, 22. 5. 2019 Zobrazit více

Projektové vyučování - krytosemenné rostliny

Projektové vyučování - krytosemenné rostlinyProjektové vyučování - krytosemenné rostliny

Mgr. Radka Březíková, 20. 5. 2019 Zobrazit více

Úspěch žáků v dopravní soutěži

Šesťáci získali 3. místo v okrskovém kole

Mgr. Olga Poláčková, 19. 5. 2019 Zobrazit více

Recitační soutěž

Žáci 1. stupně soutěžili v recitaci.

Mgr. Zora Křupalová, 17. 5. 2019 Zobrazit více

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠCvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Mgr. Radka Březíková, 15. 5. 2019 Zobrazit více

Průkaz cyklisty

Průkaz cyklistyDopravní výchova v praxi

Mgr. Olga Poláčková, 11. 5. 2019 Zobrazit více

Den ZeměDen Země

V úterý 9. dubna 2019 jsme se tradičně zúčastnli Dne Země. Všichni jsme se sešli ve svých třídách, kde proběhlo poučení jak se máme chovat a hlavně s organizací celého dne. Když jsme se vše dozvěděli, tak jsme se šli obléci. Pan učitel nám před školou rozdal pytle na odpad. Když byly pytle rozdány, vyrazili na cestu ke štěrkáči. Cestou jsme navštívili ještě sběrný dvůr, kde nám pan Sedláček řekl jak správně třídit odpad. Po návštěvě sběrného dvora jsme šli k chatkám. Cestou jsme sbírali odpad, který jsme třídili do správných pytlů, tak jak se má.

Nejvíce odpadu jsme našli na kraji chatové oblasti, kde se válelo spoustu PET lahví, plechovek a našli jsme tam i jeden oranžový květináč. Procházeli jsme cyklostezkou okolo štěrkáče dva, kde na jeho konci teče potůček, který se Radomír, po úklidu okolí, snažil přeskočit  a jak se mu to nepovedlo a namočil se. Svým kouskem nás všechny pobavil.

Následně jsme přešli hráz mezi jezery tři a čtyři a došli jsme k rybářské chatě, kde jsme si udělali táborák a opekli si špekáčky, které nám donesl pan učitel. Po jídle a krátkém odpočinku jsme uhasili oheň a šli zpátky do školy. Cestou jsme uklidili i druhou stranu cesty. Něvěřili jsme co všechno jsou lidé schopni vyhodit. Proto jme přišli do školy později než bylo původně plánováno.

Díky pěknému počasí a i když jsme se o akci dozvěděli v pondělí, bylo vše připraveno a zorganizováno. Proto se nám v úterý pracovalo dobře a došlo i na tradiční opékání. Den jsme si pěkně užili.

Žáci osmé třídy.

Mgr. Radka Březíková, 6. 5. 2019 Zobrazit méně

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE