Svátek maminek ve 4. třídě

Den matek - besídka 3. třídyDen matek - besídka 3. třídy

Mgr. Radka Březíková, 24. 5. 2019 Zobrazit více

Dobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka hračekDobrovolná sbírka hraček

Mgr. Radka Březíková, 22. 5. 2019 Zobrazit více

Projektové vyučování - krytosemenné rostliny

Projektové vyučování - krytosemenné rostlinyProjektové vyučování - krytosemenné rostliny

Mgr. Radka Březíková, 20. 5. 2019 Zobrazit více

Úspěch žáků v dopravní soutěži

Šesťáci získali 3. místo v okrskovém kole

Dne 10. 5. 2019 se žáci 6. a 9. třídy zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů v Hranicích na Moravě, která se konala na dopravním hřišti.

Sportovní a vědomostní soutěž byla rozdělena do 2 věkových kategorií.

Za mladší žáky nás reprezentovala Vendula Frydrychová, Lucie Jemelková, Tomáš Hovorka a Jan Biskup. V kategorii starších žáků Tomáš Jakeš, Filip Noga a Natálie Šindlerová.

Závodníci soutěžili ve znalostech pravidel silničního provozu, vyzkoušeli si první pomoc zraněnému, projeli jízdu  zručnosti a jezdili podle předpisů na dopravním hřišti pod dohledem policistů.

Ve velké konkurenci žáci 6. třídy získali krásné 3. místo, za které jim moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Zapsala Petra Husáková, asistentka pedagoga

Mgr. Olga Poláčková, 19. 5. 2019 Zobrazit méně

Recitační soutěž

Žáci 1. stupně soutěžili v recitaci.

Mgr. Zora Křupalová, 17. 5. 2019 Zobrazit více

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠCvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Mgr. Radka Březíková, 15. 5. 2019 Zobrazit více