Prvňáčci vysvobozovali hrad Helfštýn

Prvňáčci vysvobozovali hrad HelfštýnV pátek 31. 5. 2019 jsme se vydali na Helfštýn, kde nás čekalo "dračí dobrodružství".

Mgr. Martina Urbanová, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Výlet do Štramberka

Výlet do ŠtramberkaLetos se druháci vydali na výlet do městečka Štramberk.

Mgr. Zora Křupalová, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Nejlepší školní výlet

Nejlepší školní výletPáťáci na výletě v Ostravě.

Mgr. Eva Lišková, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Besídka pro rodiče prvňáčků

Besídka pro rodiče prvňáčkůVe čtvrtek 30. 5. 2019 odpoledne přivítali prvňáčci svoje maminky a tatínky při akci "Posezení pro rodiče".

Mgr. Martina Urbanová, 30. 5. 2019 Zobrazit více

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranicEVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

Mgr. Radka Březíková, 28. 5. 2019 Zobrazit více

Svátek maminek ve 4. třídě

Svátek maminek ve 4. tříděTelevizní show

Mgr. Olga Poláčková, 26. 5. 2019 Zobrazit více

Den matek - besídka 3. třídy

Den matek - besídka 3. třídyDen matek - besídka 3. třídy

Mgr. Radka Březíková, 24. 5. 2019 Zobrazit více

Dobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka hračekDobrovolná sbírka hraček

Mgr. Radka Březíková, 22. 5. 2019 Zobrazit více

Projektové vyučování - krytosemenné rostliny

Projektové vyučování - krytosemenné rostlinyProjektové vyučování - krytosemenné rostliny

Mgr. Radka Březíková, 20. 5. 2019 Zobrazit více

Úspěch žáků v dopravní soutěži

Šesťáci získali 3. místo v okrskovém kole

Dne 10. 5. 2019 se žáci 6. a 9. třídy zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů v Hranicích na Moravě, která se konala na dopravním hřišti.

Sportovní a vědomostní soutěž byla rozdělena do 2 věkových kategorií.

Za mladší žáky nás reprezentovala Vendula Frydrychová, Lucie Jemelková, Tomáš Hovorka a Jan Biskup. V kategorii starších žáků Tomáš Jakeš, Filip Noga a Natálie Šindlerová.

Závodníci soutěžili ve znalostech pravidel silničního provozu, vyzkoušeli si první pomoc zraněnému, projeli jízdu  zručnosti a jezdili podle předpisů na dopravním hřišti pod dohledem policistů.

Ve velké konkurenci žáci 6. třídy získali krásné 3. místo, za které jim moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Zapsala Petra Husáková, asistentka pedagoga

Mgr. Olga Poláčková, 19. 5. 2019 Zobrazit méně