Nejlepší školní výlet

Nejlepší školní výletPáťáci na výletě v Ostravě.

Mgr. Eva Lišková, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Besídka pro rodiče prvňáčků

Besídka pro rodiče prvňáčkůVe čtvrtek 30. 5. 2019 odpoledne přivítali prvňáčci svoje maminky a tatínky při akci "Posezení pro rodiče".

Mgr. Martina Urbanová, 30. 5. 2019 Zobrazit více

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranicEVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

Mgr. Radka Březíková, 28. 5. 2019 Zobrazit více

Svátek maminek ve 4. třídě

Svátek maminek ve 4. tříděTelevizní show

Mgr. Olga Poláčková, 26. 5. 2019 Zobrazit více

Den matek - besídka 3. třídy

Den matek - besídka 3. třídyDen matek - besídka 3. třídy

Mgr. Radka Březíková, 24. 5. 2019 Zobrazit více

Dobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka hračekDobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka

Je mnoho lidských příběhů, některé jsou jako z pohádky, jiné bolí. S velkým přáním pomoci organizujeme dobrovolnou sbírku pro nemocné děti, které se akutně léčí na onkologii v nemocnici v Olomouci.

Sbírka končí v prvním týdnu měsíce června.

Darované věci ukládáme do kabinetu přírodopisu (u paní učitelky R. Březíkové). Tyto dary si následně odveze a předá iniciátorka sbírky paní Vendula Hošková – Dvorská (Přerov).

Seznam možných darů:

- úložné boxy s víčkem (objem 5-10 l)
- stolečky do postele
- kapslové prací prostředky
- příbory, lžičky, brčka
- vlhčené ubrousky
- toaletní papíry
- osvěžovače vzduchu
- sprchové gely, šampony
- kartáčky a pasty
- štětičky do uši
- hřebínky
- polštářky, hnízda, povlečeni, dečky
- a pak jakékoli menši hračky pro děti 2-10let (odměny za odběry krve)

Mgr. Radka Březíková, 22. 5. 2019 Zobrazit méně

Projektové vyučování - krytosemenné rostliny

Projektové vyučování - krytosemenné rostlinyProjektové vyučování - krytosemenné rostliny

Mgr. Radka Březíková, 20. 5. 2019 Zobrazit více

Úspěch žáků v dopravní soutěži

Šesťáci získali 3. místo v okrskovém kole

Mgr. Olga Poláčková, 19. 5. 2019 Zobrazit více

Recitační soutěž

Žáci 1. stupně soutěžili v recitaci.

Mgr. Zora Křupalová, 17. 5. 2019 Zobrazit více

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠCvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Mgr. Radka Březíková, 15. 5. 2019 Zobrazit více