Čtvrťáci na dopravním hřišti

Čtvrťáci na dopravním hřištiČtvrťáci na dopravním hřišti

Mgr. Radka Březíková, 16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Mgr. Radka Březíková, 2. 9. 2019 Zobrazit více

Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit více

Výlet 8. třídy (do Olomouce)

Mgr. Radka Březíková, 7. 6. 2019 Zobrazit více

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“Cíle:
Seznámit žáky hravou a aktivizační formou se základními pojmy dle zadaných témat.
Debatovat se žáky a zapojit je do problému.
Hledat řešení rizikových situací, umět si říci o pomoc.

Témata + třídy:

1. Třída: Jak být dobrý kamarád?
  2. Třída: Doprava
  3. Třída: Škola – práce nebo zábava?
  4. Třída: Jak být dobrý kamarád?
  5. Třída: Jak být dobrý kamarád?
  6. Třída: Sociální sítě a jejich rizika
  7. Třída: Stop – kouření
  8. Třída: Stop – kouření
  9. Třída: Realizátoři projektu – rozděleni do skupin, každý zpracuje 1 téma

Realizace projektu: pátek - 7. 6. 2019

Žáci 9. třídy – rozděleni dvojic a trojic zpracovali zadané téma formou prezentace v ppt. Připravili si osnovu, úkoly a aktivity pro žáky, doplňující videa a hudbu popř. testové otázky.  Projekt tedy proběhl dle plánu, pouze 1. třída bude mít termín posunutý na poslední týden v červnu z důvodu nemoci žákyň z 9. třídy.

Mgr. Marcela Dopitová, 7. 6. 2019 Zobrazit méně

Exkurze 9. třídy