Čtvrťáci na dopravním hřišti

Čtvrťáci na dopravním hřištiČtvrťáci na dopravním hřišti

Mgr. Radka Březíková, 16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Mgr. Radka Březíková, 2. 9. 2019 Zobrazit více

Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit více

Výlet 8. třídy (do Olomouce)

V pátek 31. května jsme jeli do Olomouce na školní exkurzi. Odjezd byl vlakem v 6:31 hodin z Hustopeč.  Po příjezdu na hlavní nádraží v Olomouci jsme šli pěšky do centra a cestou jsme navštívili místní památky.

Pan učitel nám zadal úkol najít na internetu informace o navštívených památkách a ty přinést do hodiny OV.

Na náměstí jsme měli menší rozchod (pro občerstvení se a odpočinek).

Poté jsme se přesunuli do Vlastivědného muzea, kde jsme seznámili s Giganty doby ledové.  Exponáty byly realisticky naaranžovány a překvapila nás velikost některých zvířat a jejich mistrovské provedení i s kulisami.

Po ukončení prohlídky jsme se přesunuli do Laser arény, kde jsme se dostatečně vyřádili (každý z nás měl dvě hry). Jakékoliv příznaky únavy vzali za své při přesunu do obchodního centra Šantovka, kde si někteří z nás mohli konečně zakoupit „pořádné jídlo“ v nepřeberném množství stánků. A takto pomalu náš letošní školní výlet skončil.

Výlet se nám velice líbil, počasí nám přálo a již se těšíme na další podobnou akci.

Žáci 8. třídy

Mgr. Radka Březíková, 7. 6. 2019 Zobrazit méně

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“Cíle:
Seznámit žáky hravou a aktivizační formou se základními pojmy dle zadaných témat.
Debatovat se žáky a zapojit je do problému.
Hledat řešení rizikových situací, umět si říci o pomoc.

Mgr. Marcela Dopitová, 7. 6. 2019 Zobrazit více

Exkurze 9. třídy