Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Vážení rodiče, milí žáci,

v těchto parných dnech, konkrétně ve středu 12. června 2019, jsme slavnostně společně se žáky předali výtěžek dobrovolné sbírky pro onkologicky nemocné děti, které se lečí  ve Fakultní nemocnici v Olomouci.

Sbírka čítala hodně, ale opravdu hoodně darů. Cca 50 plných tašek i pytlů s drogistickým zbožím, různými hračkami a dalšími potřebnými předměty.

Při předání měli žáci, kteří přispěli do sbírky, možnost seznámit se s paní organizátorkou a také jí během debaty položili zajímavé otázky.

Tímto bych chtěla za nás učitele i organizátorku sbírky všem, kteří sbírku podpořili, hluboce poděkovat. Děkuji rodičům za krásné e-maily, zájem a chuť se se svou rodinou zapojit a hlavně za štědrost!

Myslím si, že Hustopeče nemají jen talent, ale také zde v tomto malebném údolí žijí rodiny, jež dokáží podpořit ty a pomoci těm, kteří se nacházejí v nelehké životní situaci.

S úctou

Mgr. Radka Březíková

P.S.: fotografie jsou v galerii...

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit méně

Výlet 8. třídy (do Olomouce)

Mgr. Radka Březíková, 7. 6. 2019 Zobrazit více

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“

PROJEKT PRIMÁRNÍ PREVENCE – „Společně to zvládneme“Cíle:
Seznámit žáky hravou a aktivizační formou se základními pojmy dle zadaných témat.
Debatovat se žáky a zapojit je do problému.
Hledat řešení rizikových situací, umět si říci o pomoc.

Mgr. Marcela Dopitová, 7. 6. 2019 Zobrazit více

Exkurze 9. třídy

Hostýn - ZOO Lešná

Mgr. Martina Vašinková, 3. 6. 2019 Zobrazit více

Prvňáčci vysvobozovali hrad Helfštýn

Prvňáčci vysvobozovali hrad HelfštýnV pátek 31. 5. 2019 jsme se vydali na Helfštýn, kde nás čekalo "dračí dobrodružství".

Mgr. Martina Urbanová, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Výlet do Štramberka

Výlet do ŠtramberkaLetos se druháci vydali na výlet do městečka Štramberk.

Mgr. Zora Křupalová, 31. 5. 2019 Zobrazit více