od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

Vybíjená s úsměvem

Vybíjená s úsměvemVybíjená s úsměvem

Mgr. Radka Březíková, 25. 9. 2019 Zobrazit více

Den se zvířátky - 2. třída

Den se zvířátky - 2. třídaPáteční ráno bylo u nás, ve 2. třídě, plné radosti a očekávání. Jaká zvířátka se u nás objeví? Plyšová nebo živá?

Mgr. Martina Urbanová, 22. 9. 2019 Zobrazit více

Čtvrťáci na dopravním hřišti

Čtvrťáci na dopravním hřištiČtvrťáci na dopravním hřišti

Mgr. Radka Březíková, 16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Po tichu prázdninových týdnů naše škola opět ožila v pondělí 2. září. Již tradičně jsme se všichni sešli k slavnostnímu zahájení v tělocvičně, kde nás krátkým proslovem přivítal pan ředitel Jaroslav Bečák, představil nám nové učitele a popřál všem úspěšné zvládnutí tohoto školního roku.

Pondělí 2. září 2019 se také stalo historickým pro 22 prvňáčků (14 holek, 8 kluků) a samozřejmě pro jejich rodiče i prarodiče. Ve škole je přivítalo vedení školy, paní starostka Ing. Julia Vozáková, paní třídní učitelka Mgr. Olga Poláčková a  žáci 9. třídy.

A co by to bylo za zahájení, kdyby prvňáčci nedostali malé dárky pro radost a na památku? Na děti tak čekaly školní potřeby a malé drobnosti.

Ve fotogalerii naleznete brzy fotografie ze zahájení…

Mgr. Radka Březíková, 2. 9. 2019 Zobrazit méně

Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit více