Sběr papíru 2.-7.10.2019

Mgr. Radka Březíková, 27. 9. 2019 Zobrazit více

Vybíjená s úsměvem

Vybíjená s úsměvemVybíjená s úsměvem

Dne 24. 9. 2019 jsme se zúčastnili turnaje škol: Vybíjená s úsměvem v Drahotuších. Společný tým žáků z páté a čtvrté třídy naší školy se velmi dobře zapojil do turnaje. Zúčastnily se školy Hustopeče, Potštát, Bělotín, Střítež a místní Drahotuše, které turnaj pořádaly. Hrálo se systémem každý s každým a náš tým se umístil na krásném třetím místě. Vzájemná spolupráce v týmu a dobrá příprava vynesla na první místo tým základní školy Drahotuše, druhé místo patřilo Bělotínu a třetí naší škole. Děti se vrátily spokojené a turnaj se nám velmi líbil.

Hustopeče nad Bečvou 24.9.2019

Autor Jitka Blaťáková - asistentka pedagoga

Mgr. Radka Březíková, 25. 9. 2019 Zobrazit méně

Den se zvířátky - 2. třída

Den se zvířátky - 2. třídaPáteční ráno bylo u nás, ve 2. třídě, plné radosti a očekávání. Jaká zvířátka se u nás objeví? Plyšová nebo živá?

Mgr. Martina Urbanová, 22. 9. 2019 Zobrazit více

Čtvrťáci na dopravním hřišti

Čtvrťáci na dopravním hřištiČtvrťáci na dopravním hřišti

Mgr. Radka Březíková, 16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Mgr. Radka Březíková, 2. 9. 2019 Zobrazit více

Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit více