Sběr papíru 2.-7.10.2019

Základní škola v Hustopečích nad Bečvou, pořádá:
SBĚR PAPÍRU
v termínu 2. – 7. října 2019
Kontejner bude přistaven na parkovišti před průjezdem školy.
Žáci soutěží ve sběru papíru o hodnotné ceny za nejlepšího sběrače, který bude
vyhlášen na konci školního roku.
Množství doneseného papíru (prosím karton slisovaný) hlásí panu školníkovi, třídnímu učiteli.

Mgr. Radka Březíková, 27. 9. 2019 Zobrazit méně

Vybíjená s úsměvem

Vybíjená s úsměvemVybíjená s úsměvem

Mgr. Radka Březíková, 25. 9. 2019 Zobrazit více

Den se zvířátky - 2. třída

Den se zvířátky - 2. třídaPáteční ráno bylo u nás, ve 2. třídě, plné radosti a očekávání. Jaká zvířátka se u nás objeví? Plyšová nebo živá?

Mgr. Martina Urbanová, 22. 9. 2019 Zobrazit více

Čtvrťáci na dopravním hřišti

Čtvrťáci na dopravním hřištiČtvrťáci na dopravním hřišti

Mgr. Radka Březíková, 16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

Mgr. Radka Březíková, 2. 9. 2019 Zobrazit více

Ukončení školního roku

Poslední den ve škole

Mgr. Naděžda Valoušková, 2. 7. 2019 Zobrazit více

Dětský den ve ŠD

Dětský den ve ŠDVe středu dne 19.6. 2019 proběhl od 12:00 hodin dětský den ve školní družině.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Dětský den pro 1. stupeň

Dětský den pro 1. stupeňVe středu dne 19. 6. 2019 proběhl na školním hřišti dětský den pro žáky 1. stupně.

Mgr. Adéla Vahalová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

PRVOK – projekt primární prevence „KYBERŠIKANA, KYBERGROOMING“

Naše škola získala grant v podobě podpory primární prevence od pedagogické fakulty UP – PRVOK.

Mgr. Marcela Dopitová, 27. 6. 2019 Zobrazit více

Poděkování za sbírku

Poděkování za sbírkuPoděkování za sbírku

Mgr. Radka Březíková, 14. 6. 2019 Zobrazit více