Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠD

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠDVe čtvrtek dne 14. listopadu 2019 jsme se s dětmi ze školní družiny jeli podívat na výstavu do Hranic.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2019 Zobrazit více

Okrskové kolo ve florbale

Okrskové kolo ve florbaleOkrskové kolo ve florbale

Mgr. Radka Březíková, 13. 11. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru - poděkování

Mgr. Radka Březíková, 6. 11. 2019 Zobrazit více

Co naše babičky uměly?

Co naše babičky uměly?Co naše babičky uměly?

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Přednáška o finanční gramotnosti pro žáky 3. – 9. třídy

Na počátku listopadu nás navštívil pan Radim Dunaj ze společnosti „ZaPS“ – Zábavné a preventivní soutěže se svou interaktivní přednáškou o finanční gramotnosti. Program je určen pro žáky 3. až 9. třídy.

Jedná se o zábavný a hraný program, kterého se přímo účastní všechny děti a současně tak utváří formu a směr programu. Důraz je kladen na hodnoty a možnosti dětí – uvědomění si, co mohou ovlivnit a co bude ovlivňovat jejich budoucnost např. plány a výběr své budoucí profese, což také spadá do finanční gramotnosti. Také se seznámí se základními pojmy jako je půjčka, úvěr, úrok…, které možná již slyšeli, ale nikdy si je nespojili s úskalími v průběhu jejich budoucího života.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 11. 2019 Zobrazit méně

Beseda se strážníkem městské policie pro druhý stupeň

Postřehy žáků 9. třídy

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Praktický přírodopis 7. roč.

Praktický přírodopis 7. roč.Praktický přírodopis 7. roč.

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Spaní ve škole - akce ŠD

Spaní ve škole - akce ŠDZe čtvrtku 31. 10. 2019 na pátek 1.11. 2019 proběhla ve školní družině akce: Spaní ve škole na téma: Vesmír

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠD

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠDV pátek dne 25. 10. 2019 se děti ze školní družiny vydaly na exkurzi do Poruby na výlov rybníku.

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více