od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

Strojírenství naše priorita

Strojírenství naše prioritaStrojírenství naše priorita

Mgr. Radka Březíková, 22. 11. 2019 Zobrazit více

Volná místa v elektrotechnickém kroužku

Volná místa v elektrotechnickém kroužkuVolná místa v elektrotechnickém kroužku

Mgr. Radka Březíková, 19. 11. 2019 Zobrazit více

Kreativně v přírodopise 6. ročníku

Kreativně v přírodopise 6. ročníkuKreativně v přírodopise 6. ročníku

Mgr. Radka Březíková, 19. 11. 2019 Zobrazit více

ZÁKAZ VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!

ZÁKAZ  VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!ZÁKAZ VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!

Mgr. Radka Březíková, 18. 11. 2019 Zobrazit více

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠD

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠDVe čtvrtek dne 14. listopadu 2019 jsme se s dětmi ze školní družiny jeli podívat na výstavu do Hranic.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2019 Zobrazit více

Okrskové kolo ve florbale

Okrskové kolo ve florbaleOkrskové kolo ve florbale

Mgr. Radka Březíková, 13. 11. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru - poděkování

Sběr papíru

Vážení rodiče a přátelé sběru papíru pro naši školu. Nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za úspěšné první kolo výběru. V říjnu se nám podařilo nasbírat dva kontejnery starého papíru o celkové hmotnosti 6020 kg.

Bohužel jsme dostali zprávu ze sběrných surovin, že z důvodu velkého propadu cen od papíren, museli nastavit cenu za sběr do třech kategorií. Jelikož cena nadále padá, jsou nuceni zastavit platbu za karton od všech občanů, firem, tedy i škol.

Aktuální cena:

1) smíšený papír – 0,50 Kč/kg (pokud bude kontejner obsahovat velké množství kartonu, cena se sníží až na 0,30 Kč/kg)

2) vytříděný papír – 1,- Kč/kg - noviny, časopisy, letáky, kancelářský papír (bez knih ve vazbě, šanonů, kartonů)

3) karton -0,- Kč/kg – karton převezmeme zdarma, pokud si sami zrealizujete dopravu na vlastní náklady.

Situace je způsobena kůrovcovou kalamitou a přebytkem dřeva, které se musí co nejdříve zpracovat. Papírny mají dostatek kvalitní a zejména levné suroviny pro svou výrobu. Dalším významným aspektem je situace na světových trzích. Proto Vás žádáme o třídění papíru a karton pokud možno momentálně do odvolání nedávat do sběru. Pevně věříme, že se situace v brzké době zlepší a budeme moci odevzdávat veškerý papír a tak chránit to, co z našich lesů zbylo. O veškerých změnách a aktuální situaci Vás budeme informovat před každým plánovaným sběrem papíru.

Mgr. Z. Šrámek

Mgr. Radka Březíková, 6. 11. 2019 Zobrazit méně

Co naše babičky uměly?

Co naše babičky uměly?Co naše babičky uměly?

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Přednáška o finanční gramotnosti pro žáky 3. – 9. třídy

Na počátku listopadu nás navštívil pan Radim Dunaj ze společnosti „ZaPS“ – Zábavné a preventivní soutěže se svou interaktivní přednáškou o finanční gramotnosti. Program je určen pro žáky 3. až 9. třídy.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem městské policie pro druhý stupeň

Postřehy žáků 9. třídy

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 11. 2019 Zobrazit více