Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠD

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠDVe čtvrtek dne 14. listopadu 2019 jsme se s dětmi ze školní družiny jeli podívat na výstavu do Hranic.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2019 Zobrazit více

Okrskové kolo ve florbale

Okrskové kolo ve florbaleOkrskové kolo ve florbale

Mgr. Radka Březíková, 13. 11. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru - poděkování

Sběr papíru

Vážení rodiče a přátelé sběru papíru pro naši školu. Nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za úspěšné první kolo výběru. V říjnu se nám podařilo nasbírat dva kontejnery starého papíru o celkové hmotnosti 6020 kg.

Bohužel jsme dostali zprávu ze sběrných surovin, že z důvodu velkého propadu cen od papíren, museli nastavit cenu za sběr do třech kategorií. Jelikož cena nadále padá, jsou nuceni zastavit platbu za karton od všech občanů, firem, tedy i škol.

Aktuální cena:

1) smíšený papír – 0,50 Kč/kg (pokud bude kontejner obsahovat velké množství kartonu, cena se sníží až na 0,30 Kč/kg)

2) vytříděný papír – 1,- Kč/kg - noviny, časopisy, letáky, kancelářský papír (bez knih ve vazbě, šanonů, kartonů)

3) karton -0,- Kč/kg – karton převezmeme zdarma, pokud si sami zrealizujete dopravu na vlastní náklady.

Situace je způsobena kůrovcovou kalamitou a přebytkem dřeva, které se musí co nejdříve zpracovat. Papírny mají dostatek kvalitní a zejména levné suroviny pro svou výrobu. Dalším významným aspektem je situace na světových trzích. Proto Vás žádáme o třídění papíru a karton pokud možno momentálně do odvolání nedávat do sběru. Pevně věříme, že se situace v brzké době zlepší a budeme moci odevzdávat veškerý papír a tak chránit to, co z našich lesů zbylo. O veškerých změnách a aktuální situaci Vás budeme informovat před každým plánovaným sběrem papíru.

Mgr. Z. Šrámek

Mgr. Radka Březíková, 6. 11. 2019 Zobrazit méně

Co naše babičky uměly?

Co naše babičky uměly?Co naše babičky uměly?

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Přednáška o finanční gramotnosti pro žáky 3. – 9. třídy

Na počátku listopadu nás navštívil pan Radim Dunaj ze společnosti „ZaPS“ – Zábavné a preventivní soutěže se svou interaktivní přednáškou o finanční gramotnosti. Program je určen pro žáky 3. až 9. třídy.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem městské policie pro druhý stupeň

Postřehy žáků 9. třídy

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Praktický přírodopis 7. roč.

Praktický přírodopis 7. roč.Praktický přírodopis 7. roč.

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Spaní ve škole - akce ŠD

Spaní ve škole - akce ŠDZe čtvrtku 31. 10. 2019 na pátek 1.11. 2019 proběhla ve školní družině akce: Spaní ve škole na téma: Vesmír

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠD

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠDV pátek dne 25. 10. 2019 se děti ze školní družiny vydaly na exkurzi do Poruby na výlov rybníku.

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více