od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třída

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třídaPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 18. 2. 2020 Zobrazit více

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDV úterý dne 11. 2. 2020 proběhl ve školní družině tradiční karneval.

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 2. 2020 Zobrazit více

Den s knihou v ŠD

Den s knihou v ŠDV pátek dne 24. 1. 2020 proběhl ve školní družině projektový den - "Den s knihou".

Mgr. Adéla Vahalová, 12. 2. 2020 Zobrazit více

Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Program na týden 17. - 21. 2. 2020Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

1. místo v Kung - fu, žákyně

Mgr. Radka Březíková, 7. 2. 2020 Zobrazit více

Pokusy v přírodopise 6. ročníku

Pokusy v přírodopise 6. ročníkuPokusy v přírodopise 6. ročníku

Mgr. Radka Březíková, 4. 2. 2020 Zobrazit více

První vysvědčení

První vysvědčeníSamé jedničky

Mgr. Olga Poláčková, 31. 1. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do školy

Ovoce a mléko do školyOvoce a mléko do školy

Ovoce a mléko do školy

Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol
30.01.2020

Informace o dodávaném zboží:

Hrušky
Hruška- odrůda Cepuna nebo Xenia, vypěstované v Holandsku. Obě odrůdy jsou chutné, vzhledově blízké u nás nejchutnější známé odrůdě Konference– s výskytem typické povrchové rzivosti. Chutné odrůdy hrušek vypěstované v Česku již pěstitelé nemají a to především díky nízké úrodě. Hrušky vynikají vůní i chutí v úplné konzumní zralosti, takto zralé hrušky ale nevydrží přepravu a manipulaci, proto doporučujeme je cca 3 - 4 dny nechat uležet v pokojové teplotě, chuť a vůně se rozvinou a pochutnáte si. Hrušky jsou významným zdrojem vitamínu C a kyseliny listové..

Žervinka
Novinka - Žervinka, lahodný přírodní termizovaný sýr typu žervé, původem z ČR, výrobce Laktos. Na jeho obal byly použity obrázky žáků účastnících se soutěží ve škpolním projektu. Sýr je vhodný především ke konzumaci s pečivem a zeleninou, popř. ho lze využít i na přípravu různých druhů pomazánek aj.

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR).. Jako jediný dodavatel dodáváme trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem.

Porcovaná mrkev, bal. v ochranné atmosféře
Porcovaná mrkev balená v ochranné atmosféře, odrůdy Nerac, byla vypěstovaná v Pileticích u Hradce Králové, u nás největší a dle našeho názoru nejkvalitnější pěstitel. Mrkev je mytá, krájená na kolečka, určená k přímé konzumaci. Každý žák dostane zabalenou porci o hmotnosti 100 – 120 g. Je to ideální kombinace pro žáky, kteří do nás k mrkvi dostanou čerstvý přírodní sýr. Zajisté si ale pochutnají i žáci škol, které mléčné produkty neodebírají.

Mgr. Radka Březíková, 23. 1. 2020 Zobrazit méně

Vločkový ateliér, 6. tř.

Vločkový ateliér, 6. tř.Vločkový ateliér, 6. tř.

Mgr. Radka Březíková, 20. 1. 2020 Zobrazit více