Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Výtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazyVýtvarka venku – vločkový ateliér – stromové obrazy

Bc. Radka Březíková, 7. 1. 2019 Zobrazit více

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLE

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLEVÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ VE ŠKOLE

Bc. Radka Březíková, 21. 12. 2018 Zobrazit více

Hustopeče mají talent !!!

Hustopeče mají talent !!!soutěž v hledání talentu pro 1. a 2. stupeň

Dne 20.12.2018  jsme my, žáci 8. třídy, připravili soutěž „HUSTOPEČE MAJÍ TALENT“. S přípravami jsme začali v 7:15 v naší  nové sportovní hale. Celou soutěž zahájila 1. třída s kategorií A v 8:00. Po prvních rozpacích se soutěžící začali rozjíždět.  Během dopoledne jsme tak mohli vidět super vychytávky z floorbalu, krásné obrázky talentovaných malířů, parkour, karetní kouzla, tanec, hru na klavír, sebeobranu a kung-fu nebo slyšet hlas nadaných zpěváků.

A jak to všechno dopadlo?

Kategorie A (1.třída):

1. Ondra Kadlec – zpěv
  2. Ota Stoklas – kresba pastelkami
  3. Matyas Orság – vychytávky z floorbalu

Kategorie B (2.- 4.třída):

1. Jakub Mackovík – zpěv
  2. Filip Vinkklárek – parkour
  3. David Oliva a Dan Formánek – zpěv

Kategorie C (5.-9.třída)

1. Anna Holeňová – zpěv
  2. Ludvík Stoklas – kresba tužkou
  3. Netty Pomklová – zpěv

Nakonec nás všechny čekalo malé překvapení v podobě vystoupení spolužáka Vládi Hajdy, který byl mimo jiné spolu s Tádou Radvanským moderátorem soutěže. Jako porotce jsme mohli vidět a slyšet Radomíra Krčmáře s darem výřečnosti, dále Kiki, Maky a Zuzi, které byly ozdobou naší poroty a také schopnými hodnotitelkami. Díky výborné atmosféře v sále se účastníci dočkali nejen potlesku, ale i přídavku v podobě zpěvu vítězky Aničky Holeňové a na samotný závěr si všichni společně zatančili „Makarenu“.

Moc nás bavilo organizovat tuto soutěž, která se opravdu vydařila a rádi bychom poděkovali paní učitelce Dopitové, že do toho s námi šla.

Vaše 8. třída

Foto k nahlédnutí zde:

Mgr. Marcela Dopitová, 20. 12. 2018 Zobrazit méně

Nj písně z workshopu ve Zlíně

Nj písně z workshopu ve ZlíněNj písně z workshopu ve Zlíně

Bc. Radka Březíková, 18. 12. 2018 Zobrazit více

Vánoční keramika na zámku

Vánoční keramika na zámkuVánoční keramika na zámku

Bc. Radka Březíková, 18. 12. 2018 Zobrazit více

VÁNOČNÍ DÍLNY V ŠD

VÁNOČNÍ DÍLNY V ŠDVe středu dne 12. 12. 2018 proběhly ve školní jídelně tradiční vánoční dílny pro děti ze ŠD a jejich rodiče či prarodiče.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 12. 2018 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“

PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“PROJEKTOVÝ DEN „OBBRANA SE TÝKÁ VŠECH“

Bc. Radka Březíková, 17. 12. 2018 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Bc. Radka Březíková, 17. 12. 2018 Zobrazit více

Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.

Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.Návštěva hvězdárny ve Valašském Meziříčí, 5.roč.

Bc. Radka Březíková, 10. 12. 2018 Zobrazit více

Mikulášská exkurze

Mikulášská exkurzeŽáci 2. a 4. třídy navštívili Ovocentrum ve Valašském Meziříčí.

Mgr. Zora Křupalová, 6. 12. 2018 Zobrazit více