Volná místa v elektrotechnickém kroužku

Volná místa v elektrotechnickém kroužkuVolná místa v elektrotechnickém kroužku

Mgr. Radka Březíková, 19. 11. 2019 Zobrazit více

Kreativně v přírodopise 6. ročníku

Kreativně v přírodopise 6. ročníkuKreativně v přírodopise 6. ročníku

Mgr. Radka Březíková, 19. 11. 2019 Zobrazit více

ZÁKAZ VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!

ZÁKAZ  VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!ZÁKAZ VJEZDU NA  PARKOVIŠTĚ!!!

Mgr. Radka Březíková, 18. 11. 2019 Zobrazit více

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠD

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠDVe čtvrtek dne 14. listopadu 2019 jsme se s dětmi ze školní družiny jeli podívat na výstavu do Hranic.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2019 Zobrazit více

Okrskové kolo ve florbale

Okrskové kolo ve florbaleOkrskové kolo ve florbale

Mgr. Radka Březíková, 13. 11. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru - poděkování

Mgr. Radka Březíková, 6. 11. 2019 Zobrazit více

Co naše babičky uměly?

Co naše babičky uměly?Co naše babičky uměly?

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Přednáška o finanční gramotnosti pro žáky 3. – 9. třídy

Na počátku listopadu nás navštívil pan Radim Dunaj ze společnosti „ZaPS“ – Zábavné a preventivní soutěže se svou interaktivní přednáškou o finanční gramotnosti. Program je určen pro žáky 3. až 9. třídy.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem městské policie pro druhý stupeň

Postřehy žáků 9. třídy

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Praktický přírodopis 7. roč.

Praktický přírodopis 7. roč.Praktický přírodopis 7. roč.

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více