Nejlepší školní výlet

Nejlepší školní výletPáťáci na výletě v Ostravě.

Mgr. Eva Lišková, 31. 5. 2019 Zobrazit více

Besídka pro rodiče prvňáčků

Besídka pro rodiče prvňáčkůVe čtvrtek 30. 5. 2019 odpoledne přivítali prvňáčci svoje maminky a tatínky při akci "Posezení pro rodiče".

Mgr. Martina Urbanová, 30. 5. 2019 Zobrazit více

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

EVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranicEVROPSKÝ DEN – evropské hry bez hranic

Mgr. Radka Březíková, 28. 5. 2019 Zobrazit více

Svátek maminek ve 4. třídě

Svátek maminek ve 4. tříděTelevizní show

Žáci 4. třídy se dlouho připravovali na besídku ke Dni matek. Tentokrát jsme představení pojali zcela netradičně a to jako parodii na televizní pořady. Děti přečetly vtipné Zprávy, Počasí a Sport, zdramatizovaly televizní reklamy, zatančily Stardance, přednesly vtipy z pořadu Vtip za stovku,zazpívaly písničky z pořadu Šlágr, chlapci se předvedli v pořadu Miss 2019. Představení bylo vtipné, svižné a rodiče se dobře bavili. Děkuji dětem za předvedené výkony a rodičům za pomoc s kostýmy a za potlesk, který jednotlivá vystoupení často doprovázel. Foto viz fotogalerie.

Mgr. Olga Poláčková, 26. 5. 2019 Zobrazit méně

Den matek - besídka 3. třídy

Den matek - besídka 3. třídyDen matek - besídka 3. třídy

Mgr. Radka Březíková, 24. 5. 2019 Zobrazit více

Dobrovolná sbírka hraček

Dobrovolná sbírka hračekDobrovolná sbírka hraček

Mgr. Radka Březíková, 22. 5. 2019 Zobrazit více

Projektové vyučování - krytosemenné rostliny

Projektové vyučování - krytosemenné rostlinyProjektové vyučování - krytosemenné rostliny

Mgr. Radka Březíková, 20. 5. 2019 Zobrazit více

Úspěch žáků v dopravní soutěži

Šesťáci získali 3. místo v okrskovém kole

Mgr. Olga Poláčková, 19. 5. 2019 Zobrazit více

Recitační soutěž

Žáci 1. stupně soutěžili v recitaci.

Mgr. Zora Křupalová, 17. 5. 2019 Zobrazit více

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Cvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠCvičný požární poplach, ukázka hasičů - studentů ze SPŠ

Mgr. Radka Březíková, 15. 5. 2019 Zobrazit více