Návštěva Palačova

Návštěva PalačovaŽáci 4. třídy navštívili obec Palačov.

Mgr. Zora Křupalová, 21. 11. 2016 Zobrazit více

"Čtenář na jevišti"

"Čtenář na jevišti"Na konci září se 10 dětí ze 3. třídy rozhodlo, že se zúčastní projektu "Čtenář na jevišti" a nacvičí krátké divadelní představení.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 11. 2016 Zobrazit více

Hodina matematiky v 1. třídě

Hodina matematiky v 1. tříděDne 9. 11. 2016 se v 1. třídě uskutečnila ukázková hodina matematiky, která se od letošního roku vyučuje metodou Hejného.

Mgr. Monika Plesníková, 14. 11. 2016 Zobrazit více

Florbalový turnaj v Hranicích

Florbalový turnaj v HranicíchŽáci 6. a 7. třídy se zúčastnili turnaje ve florbalu.

, 9. 11. 2016 Zobrazit více

Drakiáda v ŠD

Drakiáda v ŠDPouštění draků v ŠD.

, 8. 11. 2016 Zobrazit více

Divadelní představení Kouzelný dům

Divadelní představení Kouzelný dům​​​​​​​Žáci 3. a 4. třídy navštívili divadelní představení v Novém Jičíně.

Mgr. Monika Plesníková, 3. 11. 2016 Zobrazit více

Ukázková hodina matematiky v 1. třídě

Ukázková hodina matematiky v 1. tříděVýuka matematiky Hejného metodou

Mgr. Eva Světnická, 2. 11. 2016 Zobrazit více

Hazard kolem nás

Hazard kolem násDne 1. 11. 2016 se žáci 2. stupně zúčastnili interaktivní besedy s ex-userem.

Mgr. Monika Plesníková, 1. 11. 2016 Zobrazit více

Beatka Horáková - Mistryně Evropy !!!

Beatka Horáková - Mistryně Evropy !!!Hranické mažoretky - Panenky - vybojovaly na Mistrovství Evropy 1. místo !

Mgr. Ivana Grygarová, 21. 10. 2016 Zobrazit více

Výlet do Zbrašovských jeskyní.

Výlet do Zbrašovských jeskyní.Děti ze ŠD navštívily jeskyně v Teplicích nad  Bečvou.

, 18. 10. 2016 Zobrazit více