Přesazujeme květiny v ŠD1.

Přesazujeme květiny v ŠD1.Děti přesazují květiny.

, 10. 5. 2016 Zobrazit více

Přiletěli k nám dravci

Přiletěli k nám dravciDraví ptáci ve škole

Mgr. Eva Lišková, 6. 5. 2016 Zobrazit více

Dopravní soutěž v Hranicích

Oblastní kolo v dopravní výchově pro žáky ZŠ.

, 6. 5. 2016 Zobrazit více

4. třída na exkurzi v Tlumačově

4. třída na exkurzi v TlumačověV rámci projektu "Poznáváme zaměstnání svých rodičů" jsme 29.4. 2016 navštívili hřebčín a obalovnu Skanska v Tlumačově.

Mgr. Eva Světnická, 5. 5. 2016 Zobrazit více

Beseda se strážníkem městské policie

Beseda se strážníkem městské policieDopravní výchova v praxi

Mgr. Olga Poláčková, 4. 5. 2016 Zobrazit více

Jízda na koních v ŠD

Jízda na koních v ŠDDěti z turistického kroužku prožily neobvyklé odpoledne.

, 4. 5. 2016 Zobrazit více

Dopravní hřiště – 4.třída

Dopravní hřiště – 4.třída16 žáků 4.třídy si vyzkoušelo svůj první řidičský průkaz na kolo.

Mgr. Eva Světnická, 3. 5. 2016 Zobrazit více

DEN ZEMĚ NA ZŠ HUSTOPEČE NAD BEČVOU

DEN ZEMĚ NA ZŠ HUSTOPEČE NAD BEČVOUI v letošním školním roce jsme si v pátek 29. 4. 2016 připomněli na naší škole Den Země. Letos se naše škola zapojila do projektu „UKLIĎME ČESKO“. Od organizátorů jsme obdrželi rukavice a pytle na sběr odpadů. Samotnému dni předcházela celá řada aktivit v rámci jednotlivých předmětů ve všech třídách. Žáci se během nich dozvěděli mimo jiné, že je to svátek naší Země, planety, která jako jediná ze všech planet Sluneční soustavy umožňuje existenci života – lidí, živočichů i rostlin. Dává nám vzduch, který dýcháme, vodu, kterou pijeme, jídlo, bez kterého bychom nemohli být, prostor, ve kterém žijeme a mnoho dalšího. My lidé jsme si dlouhou dobu mysleli, že toto bohatství je jenom pro nás a že je nevyčerpatelné, ale ono tomu tak není. Na naší matičce Zemi žije i přemnoho dalších živých tvorů a rostlin, kteří Zemi ke svému životu potřebují stejně tak nutně jako my lidé.

Mgr. Zdenek Šrámek, 3. 5. 2016 Zobrazit více

Korálkování v ŠD.

Korálkování v ŠD.Vyrábíme pro maminky dárečky ke Dni matek.

, 28. 4. 2016 Zobrazit více