Kavárnička s Mgr. Karlem Opravilem

Kavárnička s Mgr. Karlem OpravilemKavárnička s Mgr. Karlem Opravilem

Bc. Radka Březíková, 5. 11. 2018 Zobrazit více

Učíme venku - pralidi z přírodnin

Učíme venku - pralidi z přírodninUčíme venku - pralidi z přírodnin

Bc. Radka Březíková, 5. 11. 2018 Zobrazit více

Obrana se týká všech

Bc. Radka Březíková, 2. 11. 2018 Zobrazit více

Pohádkový den

Pohádkový denPohádkový den pro první třídu

Jitka Blaťáková, 2. 11. 2018 Zobrazit více

Hurá za mamuty!

Hurá za mamuty!Hurá za mamuty! Do Přerova.

Bc. Radka Březíková, 26. 10. 2018 Zobrazit více

"Medová královna" aneb "Byli jsme v divadle"

"Medová královna" aneb "Byli jsme v divadle"V úterý 23. října 2018 se žáči první a druhé třídy vydali do Nového Jičína, kde je v Beskydském divadle čekalo divadelní představení "Medová královna".

Mgr. Martina Urbanová, 24. 10. 2018 Zobrazit více

Exkurze osmáků na průmyslovku

Exkurze osmáků na průmyslovkuExkurze osmáků na průmyslovku v Hranicích

Bc. Radka Březíková, 19. 10. 2018 Zobrazit více

DRAKIÁDA ve školní družině

DRAKIÁDA ve školní družiněV pondělí 15. 10. 2018 se uskutečnila pro děti ze ŠD i jejich rodiče tradiční Drakiáda.

Mgr. Adéla Vahalová, 16. 10. 2018 Zobrazit více

Výtvarku učíme venku

Výtvarku učíme venkuVýtvarku učíme venku

Bc. Radka Březíková, 15. 10. 2018 Zobrazit více

Výlet dětí ze ŠD na Hrad Starý Jičín

Výlet dětí ze ŠD na Hrad Starý JičínVe středu dne 10.10. se děti ze ŠD podívaly na Hrad Starý Jičín.

Mgr. Adéla Vahalová, 12. 10. 2018 Zobrazit více