Čertovské dovádění ve 3.tř.

Čertovské dovádění ve 3.tř.Třetí třídu "obsadili" čerti, čertice, andělé a Mikuláš

Mgr. Olga Poláčková, 5. 12. 2014 Zobrazit více

Mikulášský den v 1. třídě

Mikulášský den v 1. tříděTřída plná čertů a andělů jenom v pohádce? Ale kdepak! V první třídě se dnes čertíků a andílků sešlo opravdu hodně a užili jsme si spoustu legrace:-).

Mgr. Martina Urbanová, 5. 12. 2014 Zobrazit více

Závěrečné taneční

Taneční umění žáků školy

Mgr. Naděžda Valoušková, 3. 12. 2014 Zobrazit více

Akce parlamentu

Logické hry

Mgr. Martina Vašinková, 1. 12. 2014 Zobrazit více

Soutěžní dílna STORY-MOVIE-FUN

Soutěžní dílna STORY-MOVIE-FUNV hustopečské škole se po roce opět výtvarně soutěžilo.

Mgr. Petra Manová, 1. 12. 2014 Zobrazit více

Projektový den „KOVO DŘEVO“ na SPŠ Hranice

Dne 28. 11. 2014 se zúčastnili žáci 8. a 9. třídy projektu na výše zmíněné škole.

Mgr. Zdenek Šrámek, 28. 11. 2014 Zobrazit více

Bible a my

Bible a myOkresní kolo soutěže v Hranicích

, 28. 11. 2014 Zobrazit více

SOUTĚŽ ŠD SUPERFARMÁŘ

SOUTĚŽ ŠD SUPERFARMÁŘSoutěž SUPERFARMÁŘ nám zaslali zástupci firmy na výrobu her a hraček PYGMALINO
z Českého Těšína.

, 25. 11. 2014 Zobrazit více

Projektová výuka žáků 8. a 9. ročníku na SPŠ Hranice

Projektová výuka žáků 8. a 9. ročníku na SPŠ HraniceV pátek 28. 11. 2014 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastní projektového dne "DŘEVO" a "KOVO". Výuka proběhne v prostorách dílen průmyslové školy. Odjezd autobusem od školy v 7:15 hod, předpokládaný návrat ve 12:30 hod. Žáci budou mít vhodné oblečení pro práci v dílnách.

Mgr. Zdenek Šrámek, 25. 11. 2014

Akce žákovského parlamentu