Den s knihou

Den s knihouV pátek proběhl na 1. stupni projektový den.

Mgr. Zora Křupalová, 12. 4. 2015 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školČerstvé ovoce z projektu "Ovoce do škol" pro žáky 1. stupně naší školy
Zdroj obrázku:http://www.semena-rostliny.cz/

, 7. 4. 2015 Zobrazit více

JARNÍ KERAMIKA PRO DOSPĚLÉ

KERAMIKA

Mgr. Eva Světnická, 2. 4. 2015 Zobrazit více

Exkurze žáků do firmy HONEYWELL Hlubočky u Olomouce

Ve čtvrtek 24. 3. se zájemci z řad žáků 5. – 7. ročníku zúčastnili výše jmenované exkurze. Žáci měli možnost zhlédnout výrobu a opravu částí leteckých turbínových motorů, které se využívají v leteckém průmyslu.
Akce proběhla pod záštitou SPŠ Hranice v rámci projektu Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji.

Mgr. Zdenek Šrámek, 2. 4. 2015

Matematický klokan

Výsledky soutěže v rámci školy

Mgr. Martina Vašinková, 31. 3. 2015 Zobrazit více

Velikonoce na dědině

Třeťáci pletli tatary a malovali kraslice

Mgr. Olga Poláčková, 31. 3. 2015 Zobrazit více

Akce žákovského parlamentu

Soutěž v malování pro 1. stupeň - "Příroda kolem nás"

Mgr. Martina Vašinková, 30. 3. 2015 Zobrazit více

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Výsledky okresního kola olympiády

Mgr. Naděžda Valoušková, 29. 3. 2015 Zobrazit více

Bezpečně na sociálních sítích

Bezpečně na sociálních sítíchV pondělí 23.března jsme se zúčastnili besedy o nebezpečích na sociálních sítích.

Mgr. Ivana Grygarová, 29. 3. 2015 Zobrazit více

Beseda ve školní knihovně

Beseda ve školní knihovněBřezen - měsíc knihy

Mgr. Olga Poláčková, 28. 3. 2015 Zobrazit více