Malé ohlédnutí za BOBŘÍKEM INFORMATIKY

Školní kolo

Mgr. Naděžda Valoušková, 18. 1. 2015 Zobrazit více

Předškoláci ve škole

Předškoláci ve školeDnešní den se k nám do školy přišli podívat předškoláci, aby si vyzkoušeli, jaké to je sedět ve školních lavicích. Naši školáci je přivítali s velkou radostí, a když bylo potřeba, ochotně jim pomohli.

Mgr. Martina Urbanová, 14. 1. 2015 Zobrazit více

Vánoční peněžní sbírka

Akce žákovského parlamentu

Mgr. Martina Vašinková, 11. 1. 2015 Zobrazit více

Prvňáčci si užívali sněhu

Prvňáčci si užívali sněhuOdpolední vycházky, "lopatování", koulování, pozorování stop ve sněhu, malé doplnění krmelce, stavby ze sněhu - to vše zažili naši nejmladší žáčci první lednový týden ve škole.

Mgr. Martina Urbanová, 8. 1. 2015 Zobrazit více

Zpívání na schodech

Zpívání na schodechVánoční koledování.

Mgr. Eva Lišková, 6. 1. 2015 Zobrazit více

Vyhodnocení sběru papíru

V prvním pololetí školního roku 2014-2015 proběhl na naší škole sběr papíru. V průběhu října jsme naplnili jeden kontejner. Celkově žáci a občané Hustopečí a spádových obcí nasbírali 5690 Kg papíru. Samotní žáci nasbírali celkem 4594 kg papíru, zbytek připadá na obce a spoluobčany.
Utržené peníze budou použity na nákup odměn pro nejlepší sběrače, nejlepší třídu a na odměny pro úspěšné účastníky soutěží a olympiád.

Mgr. Zdenek Šrámek, 19. 12. 2014 Zobrazit více

Vánoční soutěž ve šplhu

Žáci 1.st. soutěžili ve šplhu

Mgr. Olga Poláčková, 17. 12. 2014 Zobrazit více