od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Projekt Krokus

Projekt KrokusProjekt Krokus

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem MP

Beseda se strážníkem MPUž víme, jak bezpečně přecházet

Mgr. Olga Poláčková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školOvoce do škol

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třída

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třídaVe čtvrtek 17. 10. 2019 se druháčci vydali v rámci hodin VV a PČ do zámeckého parku, aby tam vytvořili obrázky z přírodnin.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

DRAKIÁDA V ŠD

DRAKIÁDA V ŠDV úterý dne 8. 10. 2019 proběhla na fotbalovém hřišti Drakiáda ŠD společně i s rodiči.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní vycházka - 2. třída

Podzimní vycházka - 2. třídaPondělní slunečný den využili druháčci k podzimní vycházce.

Mgr. Martina Urbanová, 14. 10. 2019 Zobrazit více

Hra na hraně aneb prevence problémového hraní

Začátkem října proběhl na naší škole projekt nazvaný Hra na hraně. Cílovou skupinou programu byli žáci sedmé a osmé třídy, kteří se během tří dvouhodinových setkání seznámili s historií a realitou hazardu, rizikovými faktory, příznaky problémů s hazardním hraním, zkreslenými představami a mýty o hazardu, riziky a posouzením rizikových situací a s překážkami ve správném řešení problémů. K práci byl použit dataprojektor, dotazníky i modelové hry.

Mgr. Marcela Dopitová, 10. 10. 2019 Zobrazit více

Vaření s šéfkuchařem

Vaření s šéfkuchařemŠéfkuchař firmy LA FOOD a MENU GOLD pan Vladimír Šťastný spolu s našimi kuchařkami připravil netradiční menu.

Správce Webu, 1. 10. 2019 Zobrazit více