Uhlíkový nanosvět, využití forem uhlíku v nanotechnologiích

Uhlíkový nanosvět, využití forem uhlíku v nanotechnologiíchNANOTECHNOLOGIE-přednáška v hodině fyziky
Zdroj obrázku:www.brno.idnes.cz

PODPOŘÍME DEN ZEMĚ

PODPOŘÍME DEN ZEMĚDEN ZEMĚ na ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Každoročně je na naší škole organizován Den Země. Letos proběhne ve čtvrtek 25. 4. 2013.
Zdroj obrázku www.kalendarakci.atlasceska.cz

2. a 3. třída na VÝLOVU RYBNÍKA

2. a 3. třída na VÝLOVU RYBNÍKA2. a 3. třída na VÝLOVU RYBNÍKA
Zdroj obrázku www.trebon.rybarstvi.cz

Pokyny pro plavecký výcvik 2013

Pokyny pro plavecký výcvik 2013Pokyny pro plavecký výcvik 2013
Zdroj obrázku www.im-4-ana.estranky.cz

Nová dobrodružství veverky Zrzečky

Nová dobrodružství veverky ZrzečkyNová dobrodružství veverky Zrzečky
Ve čtvrtek 11.4. 2013 za 1.-3. třídou přijelo divadlo až do školy. V 8hod. se děti přesunuly do tělocvičny, kde během krátké doby vytvořili herci jednoduchou a přitom barevnou scénu. Divadlo o veverce Zrzečce mohlo začít.
Zdroj obrázku www.kdb.cz

Správce Webu, 9. 8. 2013 Zobrazit více

VÝSLEDKY RECITAČNÍ SOUTĚŽE 1. st.

VÝSLEDKY RECITAČNÍ SOUTĚŽE 1. st.VÝSLEDKY RECITAČNÍ SOUTĚŽE 1. st.
Zdroj obrázku moodle2.zskunratice.cz

„Bojí se TYGŘI ?“

„Bojí se TYGŘI ?“„Bojí se TYGŘI ?“-divadelní představení 1.st
zdroj obrázku www.draktheatre.cz