Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Naše škola využila nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ II, která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt má název „Šablony II v ZŠ Hustopeče nad Bečvou“ a jeho realizace je od 1.9.2019 do 31.8.2021. Projekt navázal na úspěšnou realizaci dvouletého projektu Podpora ZŠ Hustopeče nad Bečvou formou šablon I.

Projekt šablony II je zaměřen na tato témata: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, sdílení zkušeností pedagogů, tandemová výuka, rozvíjení kompetencí žáků v rámci mimoškolních aktivit, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a realizaci projektových dnů.

V projektu jsou nově zahrnuty také samostatné aktivity pro žáky navštěvující školní družinu.

V průběhu celého projektu bude realizováno celkem 9 aktivit. Jedná se např. o tyto aktivity:

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ
  • Tandemová výuka
  • Tematické kluby pro žáky
  • Doučování žáků

• Vzdělávání pedagogických pracovníků ŠD
  • Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol
  • Projektové dny v ŠD a mimo ŠD

Získaná dotace ve výši 953 988,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání žáků na základní škole a zároveň na zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet a prohlubovat školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání žáků v Hustopečích nad Bečvou.

V případě zájmu o bližší informace o projektu se můžete obrátit na ředitele školy Mgr. Jaroslava Bečáka - telefon: 604 319 752.

Výšlap na Bušlín 2

Trasu na Bušlín a zpět absolvovali běžkařskou klasikou v rámci hodiny tělesné výchovy i další žáci ze 6. - 9. třídy.

Správce Webu, 22. 2. 2015 Zobrazit více

Lyžařský kurz pro 1.stupeň4.den

Mgr. Eva Světnická, 19. 2. 2015 Zobrazit více

Lyžařský kurz pro 1.stupeň3.den

Mgr. Eva Světnická, 18. 2. 2015 Zobrazit více

Lyžařský kurz pro 1.stupeň2.den

Mgr. Eva Světnická, 17. 2. 2015 Zobrazit více

Lyžařský kurz pro 1.stupeňBílá 2015

Mgr. Eva Světnická, 16. 2. 2015 Zobrazit více

Čtyřlístek zasahuje

Čtyřlístek zasahujeDruháci a třeťáci navštívili divadlo

Mgr. Olga Poláčková, 12. 2. 2015 Zobrazit více

V pondělí 2. února 2015 proběhl zápis do 1. třídy.

Tento rok provázely děti při zápise pohádkové postavičky Maková panenka a motýl Emanuel.

Mgr. Zora Křupalová, 12. 2. 2015 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školČerstvé ovoce z projektu "Ovoce do škol" pro žáky 1. stupně naší školy
Zdroj obrázku:www.slunecnyzivot.cz

, 11. 2. 2015 Zobrazit více

Bušlínem na běžkách-6.-7.třída!

Bušlínem na běžkách-6.-7.třída!Bušlínem na běžkách!

Správce Webu, 5. 2. 2015 Zobrazit více

MAPA ŠKOLY