Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

SEZNAM DĚTÍ ŠD –1. a 2. oddělení, školní rok 2020/ 2021

 

1. ODDĚLENÍ                                        2. ODDĚLENÍ                           

 

1. TŘÍDA                                              2. TŘÍDA

                                                                                                         

01. Biskup Josef                                   01. Balcar Vojtěch

02. Bibrlík František                              02. Běčáková Viktorie

03. Hajdová Anna                                 03. Faruga Josef                                  

04. Kopřiva Adam                                 04. Horáková Linda                            

05. Langer Tobiáš                                 05. Huňátová Zuzana                   

06. Man Karel                                       06. Kopřiva David

07. Němec Viktor                                  07. Kramolišová Amélie                     

08. Perutková Aneta                              08. Mrukwia Vratislav                 

09. Rušarová Amélie                             09. Sedláčková Lenka                  

10. Tengler Ondřej                               10. Sigmund Adam                     

11. Tůma Dominik                                11. Volková Nikol                       

12. Velický Tomáš                                12. Žemlová Veronika

13. Žoček Michal                                 

                                                           3. TŘÍDA                                     

2. TŘÍDA                                    

                                                         13. Andrýsková Sofie

14. Benča Hugo                                   14. Kadlec Ondřej

15. Dorazilová Eva                               15. Langer Samuel                       

16. Janovská Ivana                              16. Škařupa Petr                          

17. Károlyi Damián                              17. Trnečková Lucie

18. Macháčová Eliška                           18. Vaculík Dominik

19. Matulová Adéla                     

20. Škodová Adéla                                4. TŘÍDA

21. Tengler Štěpán                       

22. Vahalová Alžběta                           19. Kadlec Jiří

23. Vahalová Marie                             20. Kulišťák Jan

                                                        21. Pavlicová Rebeka

                                                        22. Vajčnerová Anna Marie

                                                                                                         

                                                        7. TŘÍDA

                                                                                                         

                                                        23. Vaculíková Michaela

                                                                                                                

1. oddělení ŠD -                                                                                      

vedoucí vychovatelka -                    2. oddělení ŠD – vychovatelka -

Mgr. Adéla Vahalová                       Bc. Monika Rušarová

                                                                                                           

                                                    

                                                                                                         

                                                    

                                                     Seznam ke dni 1. září 2020