Kontakty 2018/2019

konzultační hodiny

Ředitel školy Bečák Jaroslav Mgr. jaroslav.becak@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Zástupce ředitele školy Lišková Eva Mgr. eva.liskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h..
Správce budovy Josef Jakeš josef.jakes@zshustopece.cz Po-Pá 6-14,30
Vedoucí jídelny Vlasta Šťastná             jidelna@zshustopece.cz Po-Pá 6-14,30
Třídní učitelé
1.třída Urbanová Martina Mgr.

martina.urbanova@zshustopece.cz

třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
2.třída
Křupalová Zora Mgr. zora.krupalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
3.třída
Světnická Eva Mgr. eva.svetnicka@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
4.třída
Poláčková Olga Mgr. olga.polackova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
5.třída
6.třída Mlčáková Lenka Mgr. lenka mlcakova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
7.třída
Grygarová Ivana Mgr. ivana.grygarova@zshustopece.cz třetí středa v měsíci do        15,00 h.
8.třída
9.třída Vašinková Martina Mgr. martina.vasinkova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.

Ostatní pedagogičtí pracovníci
Výchovný poradce Valoušková Naděžda Mgr. nadezda.valouskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Metodik prevence rizikového chování Dopitová Marcela Mgr. marcela.dopitova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Koordinátor EVVO Šrámek Zdeněk Mgr. zdenek.sramek@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
učitelka Březíková Radka Bc. radka.brezikova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Belanová Eva eva.belanova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Blaťáková Jitka  jitka.blatakova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Olivová Kateřina katerina.olivova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vedoucí vychovatelka
Vahalová Adéla Mgr.
adela.vahalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vychovatelka Rušarová Monika Bc. monika.rusarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.