Kontakty 2016/2017

konzultační hodiny

Ředitel školy Bečák Jaroslav Mgr. jaroslav.becak@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Zástupce ředitele školy Lišková Eva Mgr. eva.liskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h..
Správce budovy Josef Jakeš josef.jakes@zshustopece.cz Po-Pá 6-14,30
Vedoucí jídelny Vlasta Šťastná             jidelna@zshustopece.cz Po-Pá 6-14,30
Třídní učitelé
1.třída Křupalová Zora Mgr.

zora.krupalova@zshustopece.cz

třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
2.třída
Světnická Eva Mgr. eva.svetnicka@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
3.třída
Poláčková Olga Mgr. olga.polackova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
4.třída
Urbanová Martina Mgr. martina.urbanova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
5.třída
Plesníková Monika Mgr. monika.plesnikova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
6.třída

Grygarová Ivana Mgr.

ivana.grygarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
7.třída

Šrámek Zdeněk Mgr.

zdenek.sramek@zshustopece.cz

třetí středa v měsíci do        15,00 h.
8.třída
Vašinková Martina Mgr. martina.vasinkova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
9.třída Dopitová Marcela Mgr. marcela.dopitova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Ostatní pedagogičtí pracovníci
Výchovný poradce Valoušková Naděžda Mgr. nadezda.valouskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Metodik prevence rizikového chování Dopitová Marcela Mgr. marcela.dopitova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Koordinátor EVVO Šrámek Zdeněk Mgr. zdenek.sramek@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
učitelka Glogarová Anna Bc. anna.glogarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Vahalová Adéla Mgr. adela.vahalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Blaťáková Jitka  anna.glogarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vedoucí vychovatelka
Hajdová Marcela
marcela.hajdova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vychovatelka Vahalová Adéla Mgr. adela.vahalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vychovatelka
Rušarová Monika Bc. monika.rusarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.