Kontakty 2020/2021

konzultační hodiny

Ředitel školy Bečák Jaroslav Mgr. jaroslav.becak@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Zástupce ředitele školy Lišková Eva Mgr. eva.liskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h..
Účetní Martina Kulajtová martina.kulajtova@zshustopece.cz  Po-Pá 6-14,30
Vedoucí jídelny Vlasta Šťastná             jidelna@zshustopece.cz Po-Pá 6-14,30
Správce budovy Josef Jakeš josef.jakes@zshustopece.cz Po-Pá 7-15,30
Třídní učitelé
1.třída Březíková  Eva Mgr.

eva.svetnicka@zshustopece.cz

třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
2.třída
Poláčková Olga Mgr. olga.polackova@zshustopece.cz  třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
3.třída
Urbanová Martina Mgr. martina.urbanova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
4.třída
Křupalová Zora Mgr. zora.krupalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
5.třída
6.třída Bečáková Petra Mgr. petra.becakova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
7.třída
Dopitová Marcela Mgr. marcela.dopitova@zshustopece.cz třetí středa v měsíci do        15,00 h.
8.třída
Naiserová Lenka Mgr. lenka.mlcakova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
9.třída Grygarová Ivana Mgr. ivana.grygarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.

Ostatní pedagogičtí pracovníci
Výchovný poradce Valoušková Naděžda Mgr. nadezda.valouskova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Metodik prevence rizikového chování Dopitová Marcela Mgr. marcela.dopitova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Koordinátor EVVO Šrámek Zdeněk Mgr. zdenek.sramek@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
učitelka Březíková Radka Mgr. radka.brezikova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
učitelka Manová Petra Mgr. petra.manova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Blaťáková Jitka  jitka.blatakova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Husáková Petra petra. husákova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Kupková Lenka lenka.kupkova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Olivová Kateřina katerina.olivova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
asistentka pedagoga Indruchová Zdeňka zdenka.indruchova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vedoucí vychovatelka
Vahalová Adéla Mgr.
adela.vahalova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.
Vychovatelka Rušarová Monika Bc. monika.rusarova@zshustopece.cz třetí pondělí v měsíci do           15,00 h.