Hranické robotování

Hranické robotování 20.3.2019

Mgr. Radka Březíková, 26. 3. 2019 Zobrazit více

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"

Školní kolo ,,Požární ochrana očima dětí"Naše škola se zúčastnila základního kola soutěže POOD. V této soutěži malují děti obrázky s hasičskou tématikou.

Mgr. Adéla Vahalová, 20. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den třetí

Běžkařský výlet na horu Praděd, chatu Švýcárnu a jízda v přeplněném autobusu-

Správce Webu, 15. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhý

Lyžařský a snowboardový kurz 2019-den druhýPo probdělé noci náročný den na svahu i na chatě.

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit více

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.

Lyžařský a snowboardový kurz - den 1.Jak jsme vyjeli do Karlova na lyže a a co nás všechno překvapilo nejen po cestě, ale i na svahu

Správce Webu, 12. 3. 2019 Zobrazit více

Předškoláci ve škole

Návštěva dětí z MŠ

Ve středu nás navštívili naši budoucí prvňáčci. 18 předškoláků zasedlo do školních lavic, aby si vyzkoušeli, jak to ve škole chodí. Děti vypracovaly jednoduchý pracovní list, naučily se básničku s pohybem, vyzkoušely si stavby z kostek. V druhé hodině si děti zasportovaly v nové sportovní hale, kdy na různých stanovištích procvičily svoji obratnost a odvahu. Poté už následovala svačinka ve školní jídelně a odchod zpět do MŠ. Věřím, že se dětem ve škole líbilo a budeme se na ně těšit již 2. dubna při zápise do 1. třídy.

Mgr. Olga Poláčková, 11. 3. 2019 Zobrazit méně

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDVe středu dne 6. března 2019 jsme uspořádali pro děti navštěvující ŠD karneval.

Mgr. Adéla Vahalová, 11. 3. 2019 Zobrazit více

Robotování na II. st.

Robotování na II. st.Robotování na II. st.

Mgr. Radka Březíková, 6. 3. 2019 Zobrazit více

Buď HIV negativní!

Buď HIV negativní!Preventivní program zaměřený na rizikové chování v oblasti sexuální prevence

Mgr. Marcela Dopitová, 4. 3. 2019 Zobrazit více

Veselé zoubky - 1. třída

Veselé zoubky - 1. třídaV pátek 1. 3. 2019 do první třídy zavítaly paní Eva a paní Renata s besedou o zoubcích.

Mgr. Martina Urbanová, 2. 3. 2019 Zobrazit více