od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třída

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třídaVe čtvrtek 17. 10. 2019 se druháčci vydali v rámci hodin VV a PČ do zámeckého parku, aby tam vytvořili obrázky z přírodnin.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

DRAKIÁDA V ŠD

DRAKIÁDA V ŠDV úterý dne 8. 10. 2019 proběhla na fotbalovém hřišti Drakiáda ŠD společně i s rodiči.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní vycházka - 2. třída

Podzimní vycházka - 2. třídaPondělní slunečný den využili druháčci k podzimní vycházce.

Mgr. Martina Urbanová, 14. 10. 2019 Zobrazit více

Hra na hraně aneb prevence problémového hraní

Začátkem října proběhl na naší škole projekt nazvaný Hra na hraně. Cílovou skupinou programu byli žáci sedmé a osmé třídy, kteří se během tří dvouhodinových setkání seznámili s historií a realitou hazardu, rizikovými faktory, příznaky problémů s hazardním hraním, zkreslenými představami a mýty o hazardu, riziky a posouzením rizikových situací a s překážkami ve správném řešení problémů. K práci byl použit dataprojektor, dotazníky i modelové hry.

Mgr. Marcela Dopitová, 10. 10. 2019 Zobrazit více

Vaření s šéfkuchařem

Vaření s šéfkuchařemŠéfkuchař firmy LA FOOD a MENU GOLD pan Vladimír Šťastný spolu s našimi kuchařkami připravil netradiční menu.

Správce Webu, 1. 10. 2019 Zobrazit více

Výlet dětí ze ŠD do Teplic nad Bečvou

Výlet dětí ze ŠD do Teplic nad BečvouVe čtvrtek dne 26. 9. 2019 byly děti ze školní družiny na výletě a exkurzi v Teplicích nad Bečvou.

Mgr. Adéla Vahalová, 28. 9. 2019 Zobrazit více

Šikulové, nátáčení TV!

Šikulové, nátáčení TV!Šikulové, nátáčení TV dne 17.9.!
Jelikož se mi líbí tvorba Šikulů a jejich pořad, s Vendy nás napadlo „ Co je pozvat do naší školy ?”
A tak jsme na tom začaly pracovat. Udělaly jsme plakát, ve třídách jsme všem řekly, že přijedou a napsaly jsme jim e-mail. A až jsem tomu úplně přestala za dva roky věřit, šla jsem do parlamentu a pan ředitel mi řekl, že přijedou. Byla jsem nepopsatelně šťastná.
Vybralo se dvacet dětí a s nimi se 17.9.2019 natáčelo. První výrobek vyráběla první skupina dětí , ve které jsem já nebyla. Museli jsme asi dvě hodiny čekat a pak se začalo natáčet s námi. Moderátoři byli moc milí a vše dobře dopadlo.

Já jen dodávám, že natáčení se zúčastnili žáci ze 4. a 5. třídy Na  pořad Šikulové se můžete  podívat již 3.10. 2019 na Déčku

Autor textu: Lucie Jemelková, 7. tř.

Mgr. Radka Březíková, 27. 9. 2019 Zobrazit méně

Sběr papíru 2.-7.10.2019

Mgr. Radka Březíková, 27. 9. 2019 Zobrazit více

Vybíjená s úsměvem

Vybíjená s úsměvemVybíjená s úsměvem

Mgr. Radka Březíková, 25. 9. 2019 Zobrazit více

Den se zvířátky - 2. třída

Den se zvířátky - 2. třídaPáteční ráno bylo u nás, ve 2. třídě, plné radosti a očekávání. Jaká zvířátka se u nás objeví? Plyšová nebo živá?

Mgr. Martina Urbanová, 22. 9. 2019 Zobrazit více