Beseda se strážníkem MP

Beseda se strážníkem MPUž víme, jak bezpečně přecházet

Mgr. Olga Poláčková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školOvoce do škol

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třída

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třídaVe čtvrtek 17. 10. 2019 se druháčci vydali v rámci hodin VV a PČ do zámeckého parku, aby tam vytvořili obrázky z přírodnin.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

DRAKIÁDA V ŠD

DRAKIÁDA V ŠDV úterý dne 8. 10. 2019 proběhla na fotbalovém hřišti Drakiáda ŠD společně i s rodiči.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní vycházka - 2. třída

Podzimní vycházka - 2. třídaPondělní slunečný den využili druháčci k podzimní vycházce.

Mgr. Martina Urbanová, 14. 10. 2019 Zobrazit více

Hra na hraně aneb prevence problémového hraní

Začátkem října proběhl na naší škole projekt nazvaný Hra na hraně. Cílovou skupinou programu byli žáci sedmé a osmé třídy, kteří se během tří dvouhodinových setkání seznámili s historií a realitou hazardu, rizikovými faktory, příznaky problémů s hazardním hraním, zkreslenými představami a mýty o hazardu, riziky a posouzením rizikových situací a s překážkami ve správném řešení problémů. K práci byl použit dataprojektor, dotazníky i modelové hry.

Mgr. Marcela Dopitová, 10. 10. 2019 Zobrazit více

Vaření s šéfkuchařem

Vaření s šéfkuchařemŠéfkuchař firmy LA FOOD a MENU GOLD pan Vladimír Šťastný spolu s našimi kuchařkami připravil netradiční menu.

Správce Webu, 1. 10. 2019 Zobrazit více

Výlet dětí ze ŠD do Teplic nad Bečvou

Výlet dětí ze ŠD do Teplic nad BečvouVe čtvrtek dne 26. 9. 2019 byly děti ze školní družiny na výletě a exkurzi v Teplicích nad Bečvou.

Výlet do Teplic nad Bečvou

Ve čtvrtek dne 26. 9. 2019 jsme s dětmi ze školní družiny podnikli výlet do Teplic nad Bečvou. Do Teplic jsme jeli vlakem. První naší zastávkou byla exkurze do zbrašovské jeskyně. Paní průvodkyně nám řekla spoustu informací a také nám ukázala, jak to v jeskyni vypadá bez světel. Druhou zastávkou byla procházka po místní lázeňské kolonádě, kde měly děti rozchod a mohly si koupit v místních dvou obchůdcích různé suvenýry či vyhlášené lázeňské oplatky. Třetí zastávkou byla návštěva místního infocentra sídlící na vlakovém nádraží, kde se děti dozvěděly zajímavosti o místní hranické propasti. Měli jsme zde možnost zhlédnout krátké video potápěčů při jejich sestupu a ponoru do různých hloubek. Také jsme se mohli na propast podívat přes 3D brýle. Poté jsme nasedli do vlaku a jeli zpět do Hustopečí. Výlet se nám velice líbil a těšíme se na další. Na fotky z výletu se můžete podívat ve fotogalerii ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová – vedoucí vychovatelka

Mgr. Adéla Vahalová, 28. 9. 2019 Zobrazit méně

Šikulové, nátáčení TV!

Šikulové, nátáčení TV!Šikulové, nátáčení TV dne 17.9.!