Na kole za kapříky, amury a štikami.

Na kole za kapříky, amury a štikami.Na kole za kapříky, amury a štikami.

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více

Výlov rybníka, 7. ročník

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více

Výtvarka v parku, 6. ročník

Výtvarka v parku, 6. ročníkVýtvarka v parku, 6. ročník

Mgr. Radka Březíková, 23. 10. 2019 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Projekt Krokus

Projekt KrokusProjekt Krokus

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem MP

Beseda se strážníkem MPUž víme, jak bezpečně přecházet

Mgr. Olga Poláčková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školOvoce do škol

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třída

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třídaVe čtvrtek 17. 10. 2019 se druháčci vydali v rámci hodin VV a PČ do zámeckého parku, aby tam vytvořili obrázky z přírodnin.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 10. 2019 Zobrazit více

DRAKIÁDA V ŠD

DRAKIÁDA V ŠDV úterý dne 8. 10. 2019 proběhla na fotbalovém hřišti Drakiáda ŠD společně i s rodiči.

DAKIÁDA ŠD 8. 10. 2019

Dne 8. 10. 2019 se uskutečnila drakiáda pro děti, které navštěvují školní družinu.

V úterý 8. 10. 2019 za větrného počasí, se děti ze školní družiny se svými rodinnými příslušníky zúčastnily drakiády na fotbalovém hřišti. Draci létali opravdu vysoko. Vítr byl chvílemi tak silný, že někteří draci byli uvězněni na stromě, střeše fotbalových kabin či střeše domu pana správce J.

Nejvýše létali draci od Nikolky Volkové, Štěpánka Tenglera a Sofinky Andrýskové. Tyto děti si odnesly diplom a malou odměnu.

Děti si drakiádu společně s rodiči moc užily a s úsměvy jsme se všichni rozešli domů.

Na fotky z drakiády se můžete podívat ve fotogalerii ŠD.

Bc. Monika Rušarová

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 10. 2019 Zobrazit méně