Na kole za kapříky, amury a štikami.

Na kole za kapříky, amury a štikami.Na kole za kapříky, amury a štikami.

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více

Výlov rybníka, 7. ročník

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více

Výtvarka v parku, 6. ročník

Výtvarka v parku, 6. ročníkVýtvarka v parku, 6. ročník

Mgr. Radka Březíková, 23. 10. 2019 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Projekt Krokus

Projekt KrokusProjekt Krokus

Mgr. Radka Březíková, 21. 10. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem MP

Beseda se strážníkem MPUž víme, jak bezpečně přecházet

Mgr. Olga Poláčková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Exkurze v lesnické škole, 4. tř.Exkurze v lesnické škole, 4. tř.

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Ovoce do škol

Ovoce do školOvoce do škol

Mgr. Radka Březíková, 18. 10. 2019 Zobrazit více

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třída

Podzimní tvoření v přírodě - 2. třídaVe čtvrtek 17. 10. 2019 se druháčci vydali v rámci hodin VV a PČ do zámeckého parku, aby tam vytvořili obrázky z přírodnin.

Cestou do parku jsme si nasbírali šišky, listy, bukvice a na parketu jsme se vrhli do práce. Každý měl možnost vytvořit svůj obrázek. Nápady byly různé - někteří tvořili postavu, jiní zvířátka, celé krajiny či abstraktní zátiší:-).

Protože jsme pod mohutnými kaštany našli spoustu spadaných větviček, pustili jsme se ještě do vytvářní svých jmen pomocí nich.

Všichni jsme si užili krásného sluníčka a do školy jsme se vraceli v dobré náladě.

Jak se nám dařilo, se můžete podívat ZDE.

Mgr. Martina Urbanová, 17. 10. 2019 Zobrazit méně

DRAKIÁDA V ŠD

DRAKIÁDA V ŠDV úterý dne 8. 10. 2019 proběhla na fotbalovém hřišti Drakiáda ŠD společně i s rodiči.

Mgr. Adéla Vahalová, 17. 10. 2019 Zobrazit více