Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠD

Výstava "Vánoce za totáče", Hranice - ŠDVe čtvrtek dne 14. listopadu 2019 jsme se s dětmi ze školní družiny jeli podívat na výstavu do Hranic.

Mgr. Adéla Vahalová, 15. 11. 2019 Zobrazit více

Okrskové kolo ve florbale

Okrskové kolo ve florbaleOkrskové kolo ve florbale

Mgr. Radka Březíková, 13. 11. 2019 Zobrazit více

Sběr papíru - poděkování

Mgr. Radka Březíková, 6. 11. 2019 Zobrazit více

Co naše babičky uměly?

Co naše babičky uměly?Co naše babičky uměly?

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Přednáška o finanční gramotnosti pro žáky 3. – 9. třídy

Na počátku listopadu nás navštívil pan Radim Dunaj ze společnosti „ZaPS“ – Zábavné a preventivní soutěže se svou interaktivní přednáškou o finanční gramotnosti. Program je určen pro žáky 3. až 9. třídy.

Mgr. Marcela Dopitová, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda se strážníkem městské policie pro druhý stupeň

Postřehy žáků 9. třídy

Dne 24. října se mezi 4. a 5. vyučovací hodinou uskutečnila pro žáky 9. třídy beseda se strážníkem Městské policie v Hranicích.

Besedu jsme i přes mírné zpoždění policosty zahájili probíráním pravidel silničního provozu. Následovala přednáška o šikaně a kyberšikaně, v níž jsme se dozvěděli například to, že pomluvy jsou trestným činem.Konec strážníkovy přednášky byl zaměřen na používání zbraní k osobné ochraně.

Úplný závěr ale jako vždy tvořily otázky žáků, díky kterým jsme se třeba dozvěděli, jak se chovat při napadení cizí osobou.

Beseda byla vcelku zábavná -příkladem byla pacifikace spolužáka strážníkem, ale hlavně poučná.

Vojta Biskup

Dne 24.10 nás navštívil strážník Městské policie Hranice.

Na besedě s ním jsme si povídali o tom, že i když  nevlastníme auto či motorku, jsme účastníky silničního provozu. Strážník nám kladl různé otázky ohledně pravidel silničního provozu.

Dalším z probíraných témat byla šikana a kyberšikana. Ohledně těchto záležitostí jsme si pustili i pár filmů.

Řada došla také na sebeobranu, pan policista nám totiž ukázal, jak se bránit v případě, že jsme napadeni ozbrojenou osobou.

Po skončení besedy jsme si mohli vyzkoušet policejní výzbroj a zeptat se na cokoliv ohledně jeho práce.

Tato beseda se mi velmi líbila a ocenil bych jeho přítomnost na naší škole častěji.

Vladislav Hajda

Dne 24. 10. proběhla v 8. a 9. třídě beseda se strážníkem Městské policie z Hranic.

Při přednášce jsme se bavili o bezpečnosti v silničním provozu, šikaně a kyberšikaně. Poučil nás o bezpečnosti na internetu, které informace nesdělovat atd. Říkal nám i příběhy z praxe a osobní zkušenosti. Na konci přednášky byl čas i na naše otázky.

Celá přednáška se mi líbila, protože byla zajímavá a poučná.

Iva Helisková, 9. třída

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 11. 2019 Zobrazit méně

Praktický přírodopis 7. roč.

Praktický přírodopis 7. roč.Praktický přírodopis 7. roč.

Mgr. Radka Březíková, 5. 11. 2019 Zobrazit více

Spaní ve škole - akce ŠD

Spaní ve škole - akce ŠDZe čtvrtku 31. 10. 2019 na pátek 1.11. 2019 proběhla ve školní družině akce: Spaní ve škole na téma: Vesmír

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠD

Výlov rybníka v Choryni - výlet a exkurze ŠDV pátek dne 25. 10. 2019 se děti ze školní družiny vydaly na exkurzi do Poruby na výlov rybníku.

Mgr. Adéla Vahalová, 4. 11. 2019 Zobrazit více

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.Ovoce a zelenina, mléko do škol - 7.11.

Mgr. Radka Březíková, 1. 11. 2019 Zobrazit více