Čertíci a andílci v 1. třídě

Vědecký festival ve Valašském Meziříčí

Deváťáci vybírají střední školu

Mgr. Naděžda Valoušková, 6. 12. 2019 Zobrazit více

Druháci a třeťáci v divadle

Druháci a třeťáci v divadleV úterý 3. prosince 2019 jsme se nadšeně vydali do divadla v Novém Jičíně, kde jsme viděli představení "Strašidelný mlýn".

Mgr. Martina Urbanová, 4. 12. 2019 Zobrazit více

Florbalový turnaj mladších žákyň

Florbalový turnaj mladších žákyňOkresní kolo ve florbalu v Přerově

Mgr. Eva Lišková, 2. 12. 2019 Zobrazit více

Čím jednou budu?

Čím jednou budu?Beseda s panem školníkem

Mgr. Olga Poláčková, 28. 11. 2019 Zobrazit více

Ukázkové hodiny ČJ a M v 1. třídě

Ukázkové hodiny ČJ a M v 1. tříděCo všechno už prvňáčci umí?

Mgr. Olga Poláčková, 28. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda s nevidomou paní

Beseda s nevidomou paníV pondělí dne 25. 11. 2019 proběhla v obou odděleních školní družiny beseda s nevidomou paní Onderkovou.

Mgr. Adéla Vahalová, 25. 11. 2019 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 25. 11. 2019 Zobrazit více

Hurá za mamuty, 6. r.

Hurá za mamuty, 6. r.Hurá za mamuty, 6. r.

Hurá za mamuty!

Ve středu 20. 11. 2019 se vydali žáci šestého ročníku na exkurzi do Přerova. Muzeem J. A. Komenského nás provedla programem historička umění a pedagožka Mgr. J. Trtíková, která poutavým způsobem přiblížila žákům, jak se žilo v období lovců mamutů.

Žáci viděli originální mamutí kel a také měli možnost si sáhnout na pravý zub z mamuta a kost starou 26 tis. let. Pozorovali keramiku jednotlivých historických etap. Zhlédli lidské kosterní pozůstatky. V neposlední řadě si také mohli vyzkoušet práci archeologa (v bedně s pískem hledali pravěké pozůstatky atd.). Exkurze se všem líbila. (Fotografie jsou umístěny v galerii).

Za 70 min byla akce u konce, zastavili jsme se ještě v obchodním domě na oběd a odjížděli jsme spokojeně vlakem domů.

Mgr. Radka Březíková, 25. 11. 2019 Zobrazit méně

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech, 2. místo

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech, 2. místoSoutěž v manuálních a počítačových dovednostech.

Mgr. Radka Březíková, 22. 11. 2019 Zobrazit více