od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

Čertíci a andílci v 1. třídě

Čertíci a andílci v 1. tříděMikuláš ve škole

Mgr. Olga Poláčková, 8. 12. 2019 Zobrazit více

Vědecký festival ve Valašském Meziříčí

Deváťáci vybírají střední školu

Mgr. Naděžda Valoušková, 6. 12. 2019 Zobrazit více

Druháci a třeťáci v divadle

Druháci a třeťáci v divadleV úterý 3. prosince 2019 jsme se nadšeně vydali do divadla v Novém Jičíně, kde jsme viděli představení "Strašidelný mlýn".

Mgr. Martina Urbanová, 4. 12. 2019 Zobrazit více

Florbalový turnaj mladších žákyň

Florbalový turnaj mladších žákyňOkresní kolo ve florbalu v Přerově

„Postupujete“, to je slovo, které nás dostalo na okresní turnaj ve florbalu. Pilně jsme trénovaly, ano, chtěly jsme být co nejlepší, ale nešlo nám o výhru.  Šlo nám o to, se celkově dostat dál.  Byly jsme tým a jako tým jsme taky hrály. Ano, všechno od rozhodčích nebylo férové, ale na co by nám bylo vyhrát jen kvůli tomu, že bychom se dokázaly obhájit?  Skončily jsme třetí, ale všechny jsme si ty zápasy moc užily. Měly jsme toho správného týmového ducha a to nám stálo za to 3. místo v okrese.

žákyně ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Mgr. Eva Lišková, 2. 12. 2019 Zobrazit méně

Čím jednou budu?

Čím jednou budu?Beseda s panem školníkem

Mgr. Olga Poláčková, 28. 11. 2019 Zobrazit více

Ukázkové hodiny ČJ a M v 1. třídě

Ukázkové hodiny ČJ a M v 1. tříděCo všechno už prvňáčci umí?

Mgr. Olga Poláčková, 28. 11. 2019 Zobrazit více

Beseda s nevidomou paní

Beseda s nevidomou paníV pondělí dne 25. 11. 2019 proběhla v obou odděleních školní družiny beseda s nevidomou paní Onderkovou.

Mgr. Adéla Vahalová, 25. 11. 2019 Zobrazit více

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICEPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 25. 11. 2019 Zobrazit více

Hurá za mamuty, 6. r.

Hurá za mamuty, 6. r.Hurá za mamuty, 6. r.

Mgr. Radka Březíková, 25. 11. 2019 Zobrazit více

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech, 2. místo

Soutěž v manuálních a počítačových dovednostech, 2. místoSoutěž v manuálních a počítačových dovednostech.

Mgr. Radka Březíková, 22. 11. 2019 Zobrazit více