od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třída

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třídaPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 18. 2. 2020 Zobrazit více

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDV úterý dne 11. 2. 2020 proběhl ve školní družině tradiční karneval.

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 2. 2020 Zobrazit více

Den s knihou v ŠD

Den s knihou v ŠDV pátek dne 24. 1. 2020 proběhl ve školní družině projektový den - "Den s knihou".

Projektový den v ŠD: „ Den s knihami ve školní knihovně s autorským čtením“

V pátek dne 24. ledna 2020 jsme pro děti navštěvující obě oddělení ŠD uspořádali projektový den v ŠD na téma: „Den s knihami ve školní knihovně s autorským čtením“. Děti se, prostřednictvím odborníka z praxe – paní Hajdovou, seznámily se školní knihovnou, s jejím provozem a fungováním. Poté si děti prohlížely vystavené knihy. Děti z prvního oddělení měly nachystány pohádkové knížky z večerníčků a děti z druhého oddělení měly nachystány knihy Karla Čapka u příležitosti k jeho 130. výročí od narození.  Následně si děti společně s pomocí paní Hajdové vypracovaly pohádkový a vědomostní kvíz, vyluštily křížovku, vymalovaly pohádkové omalovánky a zahrály pohádkové pexeso. Po vypracování těchto úkolů následovalo autorské čtení s paní Janou Světnickou, která dětem nejen přečetla pár příběhů ze své knihy: „Pohádky babičky Jany“, ale také si s dětmi o své knize a o svém životě popovídala. Poté měly děti za úkol výtvarně znázornit své zážitky z autorského čtení. Výkresy pak byly vystaveny ve školní družině. Všem zúčastněným se projektový den velice líbil.

Na fotky z tohoto projektového dne se můžete podívat ve fotogalerii ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová – vedoucí vychovatelka

Mgr. Adéla Vahalová, 12. 2. 2020 Zobrazit méně

Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Program na týden 17. - 21. 2. 2020Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

1. místo v Kung - fu, žákyně

Mgr. Radka Březíková, 7. 2. 2020 Zobrazit více

Pokusy v přírodopise 6. ročníku

Pokusy v přírodopise 6. ročníkuPokusy v přírodopise 6. ročníku

Mgr. Radka Březíková, 4. 2. 2020 Zobrazit více

První vysvědčení

První vysvědčeníSamé jedničky

Mgr. Olga Poláčková, 31. 1. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do školy

Ovoce a mléko do školyOvoce a mléko do školy

Mgr. Radka Březíková, 23. 1. 2020 Zobrazit více

Vločkový ateliér, 6. tř.

Vločkový ateliér, 6. tř.Vločkový ateliér, 6. tř.

Mgr. Radka Březíková, 20. 1. 2020 Zobrazit více