od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třída

PROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE, 8. třídaPROJEKTOVÝ DEN NA SPŠ HRANICE

Mgr. Radka Březíková, 18. 2. 2020 Zobrazit více

Karneval dětí v ŠD

Karneval dětí v ŠDV úterý dne 11. 2. 2020 proběhl ve školní družině tradiční karneval.

Karneval dětí v ŠD

V úterý dne 11. února 2020 jsme pro děti navštěvující školní družinu uspořádali ve 2. oddělení ŠD dětský karneval.  Pro děti byly připraveny různé herní disciplíny – nafukování balónků na čas, namotávání bonbónů na nitě, židličky, tanec s balónky, rychlá chůze s tenisovým míčkem na tenisové raketě, překážková dráha, podlézání lana, chůze s knihou na hlavě, strefování míčkem do terče, jízda na šlapadlech a chůze na chůdách. Mezi jednotlivými disciplínami děti tančily na předem připravené písničky a bylo pro ně připraveno i malé občerstvení. Vrcholem celého karnevalu bylo vyhlášení dvou vítězů o nejoriginálnější a nejhezčí kostým z každého oddělení. Z prvního oddělení se stal vítězem Matyas Orság, který byl převlečen za creepera z PC hry Minecraft. Z druhého oddělení se stala vítězkou Eliška Zrníková, která byla převlečena za kostlivce. Tito výherci dostali za svůj kostým diplom a taštičku s odměnami. Všem dětem se karneval moc líbil a už se těšíme na další v příštím roce.

Fotografie z karnevalu můžete zhlédnout ve fotogalerii ŠD.

Mgr. Adéla Vahalová – vedoucí vychovatelka

Mgr. Adéla Vahalová, 13. 2. 2020 Zobrazit méně

Den s knihou v ŠD

Den s knihou v ŠDV pátek dne 24. 1. 2020 proběhl ve školní družině projektový den - "Den s knihou".

Mgr. Adéla Vahalová, 12. 2. 2020 Zobrazit více

Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Program na týden 17. - 21. 2. 2020Program na týden 17. - 21. 2. 2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020Ovoce a mléko do škol, 13.2.2020

Mgr. Radka Březíková, 11. 2. 2020 Zobrazit více

1. místo v Kung - fu, žákyně

Mgr. Radka Březíková, 7. 2. 2020 Zobrazit více

Pokusy v přírodopise 6. ročníku

Pokusy v přírodopise 6. ročníkuPokusy v přírodopise 6. ročníku

Mgr. Radka Březíková, 4. 2. 2020 Zobrazit více

První vysvědčení

První vysvědčeníSamé jedničky

Mgr. Olga Poláčková, 31. 1. 2020 Zobrazit více

Ovoce a mléko do školy

Ovoce a mléko do školyOvoce a mléko do školy

Mgr. Radka Březíková, 23. 1. 2020 Zobrazit více

Vločkový ateliér, 6. tř.

Vločkový ateliér, 6. tř.Vločkový ateliér, 6. tř.

Mgr. Radka Březíková, 20. 1. 2020 Zobrazit více