od 1.9.2019 se naše základní škola zapojila do realizace dotačního titulu OP VVV zjednodušeného vykazování "ŠABLONY II".

Tento projekt bude škola realizovat 24 měsíců, tedy od září 2019 až do srpna 2021 formou:

1. Tandemová výuka

2. Čtenářský klub

3. Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem.

4. ŠD - Projektový den ve škole

5. ŠD - Projektový den mimo školu

Preventivní program pro 6. a 8. třídu

prezentačně zážitková lekce v oblasti rizikového chování

Mgr. Marcela Dopitová, 25. 5. 2017 Zobrazit více

Vietnam - brána do Indočíny

Vzdělávací zeměpisný program s videoprojekcí

Mgr. Martina Vašinková, 24. 5. 2017 Zobrazit více

Posezení pro rodiče - 3. třída

Posezení pro rodiče - 3. třídaV pátek 19. 5. 2017 se před třetí hodinou začali ve 3. třídě scházet rodiče i prarodiče. Třeťáci pro ně totiž měli nachystaný bohatý program, dárečky i občerstvení.

Mgr. Martina Urbanová, 20. 5. 2017 Zobrazit více

Sběr starého papíru

Na naší škole proběhne ve dnech 15. – 19. května sběr papíru. Množství doneseného papíru (prosím karton v omezené míře slisovaný a svázaný) žáci hlásí třídnímu učiteli.
Kontejner bude přistaven u zadního vchodu školy. Žáci soutěží ve sběru papíru o hodnotné ceny pro nejlepšího sběrače – jednotlivce i pro nejlepší třídu. Výsledky budou vyhlášeny na konci školního roku.

Mgr. Zdenek Šrámek, 16. 5. 2017

Den Země

Den ZeměI v letošním školním roce jsme si v pátek 12. 5. 2017 připomněli na naší škole Den Země.

Mgr. Monika Plesníková, 14. 5. 2017 Zobrazit více

Den matek ve 2. třídě

Den matek ve 2. tříděDruháčci hráli pohádku Dva tovaryši

Mgr. Olga Poláčková, 12. 5. 2017 Zobrazit více

Budoucí novináři z 5. třídy

Páťáci psali zprávu o výstavě v Hustopečích nad Bečvou.

Mgr. Eva Lišková, 12. 5. 2017 Zobrazit více

Vybíjená Hranice

Vybíjená HraniceTak jako každý rok, tak i v letošním roce se naše škola zúčastnila okrskového kola ve vybíjené. Turnaj se konal 21. 4. 2017 na ZŠ a MŠ Struhlovko v Hranicích.

Mgr. Monika Plesníková, 11. 5. 2017 Zobrazit více

Recitační soutěž

Recitační soutěžVe středu proběhla recitační soutěž pro 1. stupeň.

Mgr. Monika Plesníková, 20. 4. 2017 Zobrazit více

Den s knihou

Den s knihouOpět po roce proběhl projektový den pro 1. stupeň.

Mgr. Zora Křupalová, 15. 4. 2017 Zobrazit více