Atletický čtyřboj

Atletický čtyřbojVybraní žáci 8. a 9. ročníku se zúčastnili ve středu 21. září atletického čtyřboje v Přerově.

Mgr. Monika Plesníková, 25. 9. 2016 Zobrazit více

Vyhráli jsme 1.místo v soutěži ve Vybíjené s úsměvem!!!!!!

Vyhráli jsme 1.místo v soutěži ve Vybíjené s úsměvem!!!!!!Turnaj ve vybíjené v Drahotuších.

, 23. 9. 2016 Zobrazit více

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěVe čtvrtek 15. 9.  byli čtvrťáci na dopravním hřišti v Hranicích.

Mgr. Zora Křupalová, 16. 9. 2016 Zobrazit více

Výlet k rybníku.

Výlet k rybníku.Děti z turistického kroužku se vydaly k rybníku.

, 16. 9. 2016 Zobrazit více

První výlet s dětmi z turistického kroužku.

První výlet s dětmi z turistického kroužku.Výlet ke křížku a ke krmelci.

, 9. 9. 2016 Zobrazit více

Slavnostní ukončení školního roku

Ve čtvrtek 30.června 2016 jsem se rozloučili s uplynulým školním rokem.

Mgr. Ivana Grygarová, 6. 7. 2016 Zobrazit více

Poslední výlet deváťáků

Výlet 9. třídy

Mgr. Naděžda Valoušková, 5. 7. 2016 Zobrazit více

Plavecký výcvik

28. června byl ukončen letošní plavecký kurz pro 1., 2. a 3. třídu.

Mgr. Zora Křupalová, 29. 6. 2016 Zobrazit více

Druháci u místního kováře

Druháci u místního kovářeVe čtvrtek 23. 6. 2016 dopoledne jsme se vydali za místním Hustopečským kovářem, panem Dohnalem, který je dědečkem naší spolužačky Barunky.

Mgr. Martina Urbanová, 23. 6. 2016 Zobrazit více