Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Český den proti rakovině

I žáci a učitelé naší školy se dnes připojili k 24. ročníku celonárodní veřejné sbírky. Za 20,- Kč jsme si mohli o přestávce koupit krásnou žlutou kytičku, kterou prodávaly žákyně 9. ročníku. Kytičku lze koupit také ve formě e-kytičky díky odeslání dárcovské sms ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 na číslo: 87 777. Sbírku organizuje Liga proti rakovině Praha již 30 let.

 

Mgr. Radka Březíková

Štítky
Autor:

Jsme školou s devíti postupnými ročníky a poskytujeme základní vzdělání pro děti z obcí Hustopeče nad Bečvou, Milotice nad Bečvou, Vysoká, Poruba, Hranické Loučky a Špičky. Ve škole jsou vzděláváni i žáci s vývojovými poruchami učení a chování, a to formou individuální integrace. Škola je informačním centrem a členem Asociace školních sportovních klubů.