Aktuality

Nejnovější příspěvky ze školy

Ovoce a mléko do školy

Následující termín dodání projektu Ovoce a zelenina do škol
08.10.2020

Následující termín dodání projektu Mléko do škol
08.10.2020

Informace o dodávaném zboží:

Hrušky
Hruška – odrůda Lucas, oblíbená podzimní odrůda. Hrušky se sklízejí ještě tvrdé, aby vydržely třídění a přepravu k zákazníkům. Pokud necháte odležet hrušku v pokojové teplotě cca 3 – 4 dny, krásně dozraje a projeví se její pravá chuť i vůně.

Broskve a nektarinky
Žáci v závozu obdrží 1ks nektarinky. Sladké a lahodné nektarinky jsou blízké příbuzné broskví a stejně jako ony, i nektarinky jsou původem z Číny, odkud se rozšířily do centrální Asie a Persie a po starověké hedvábné stezce také do Evropy. Nektarinky obsahují velké množství vitamínu C a vitamínu A, rovněž pak i mnoho vápníku, sodíku, draslíku, fosforu a uhlíku. Zmíněný vitamín C navíc pomáhá tělu vstřebávat důležité železo a podporuje imunitní systém.

Školní mléko plnotučné 330 ml
Mléko plnotučné o objemu 330ml, výrobce Bohemilk (ČR).. Jako jediný dodavatel dodáváme trvanlivé plnotučné mléko se šroubovatelným uzávěrem.

S přáním pěkného dne Mgr. Radka Březíková

Štítky
Autor:

Jsme školou s devíti postupnými ročníky a poskytujeme základní vzdělání pro děti z obcí Hustopeče nad Bečvou, Milotice nad Bečvou, Vysoká, Poruba, Hranické Loučky a Špičky. Ve škole jsou vzděláváni i žáci s vývojovými poruchami učení a chování, a to formou individuální integrace. Škola je informačním centrem a členem Asociace školních sportovních klubů.